Rodinu Bobbi Kristiny Brown rozčuľujú klamlivé informácie médií

Rodine Bobbi Kristiny Brown, ktorá je momentálne v kóme, sa nepáčia nepravdivé správy médií o jej zdravotnom stave.

11.02.2015 17:00
Bobbi Kristina Brown Foto: ,
Bobbi Kristina Brown na archívnej snímke so svojou zosnulou mamou - speváčkou Whitney Houstonovou.
debata

Viaceré portály a denníky napríklad informovali o rozbrojoch v rodine, či o tom, že 21-ročnú dcéru už zosnulej speváčky Whitney Houston a speváka Bobbyho Browna odpojili alebo sa chystajú odpojiť od prístrojov, ktoré ju držia pri živote.

„Podporujeme modlitbové stretnutie pri sviečkach na podporu Bobbi Kristiny. Rodina Brownovcov je ohromená láskou a podporou všetkých zúčastnených. Avšak, falošné správy, ktoré sa neustále objavujú v tlači a na internete, sú neslýchané a nepravdivé. Budeme ich preto riešiť, keď na to bude ten správny čas. Konkrétne sa budem zaoberať falošnými informáciami TMZ, The National Enquirer, The Atlanta Journal Constitution a britského The Daily Mail, ktoré sa odvolávali na políciu, rodinných príslušníkov i samotného Bobbyho Browna. Túžba byť „prvý“ zrejme zatemnila úsudok mnohých reportérov a za tú cenu sa vzdali presnosti. Ide o kriminálne vyšetrovanie a jeho správny priebeh si vyžaduje, aby doň nezasahovali médiá,“ uviedol právnik Bobbyho Browna Christopher Brown. „Aj naďalej žiadame verejnosť o rešpektovanie súkromia. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na spomínanom modlitebnom stretnutí. Boh naše modlitby počuje,“ doplnil 46-ročný Bobby Brown.

Bobbi Kristinu našiel v sobotu 31. januára v bezvedomí vo vani jej partner Nick Gordon spolu s kamarátom Maxom Lomasom. Muži jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice v meste Roswell v Georgii, kde ju uviedli do umelého spánku. Po niekoľkých dňoch ju potom premiestnili do zdravotníckeho zariadenia v Atlante. V dome, kde ju našli, neskôr polícia údajne objavila drogy.

Obdobnú situáciu zažila rodina aj pred troma rokmi. Spomínanú matku Bobbi Kristiny Whitney Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Bobbi Kristina vlani v januári oznámila, že sa s Gordonom zosobášili. Spomínaný právny zástupca však minulý týždeň vyhlásil, že manželmi nikdy neboli. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže dvojica spolu dospievala.

debata chyba
Viac na túto tému: #rodina #kóma #klamstvá #Bobbi Kristina Brown

+ Nenechávajte svoje zdravotné problémy zájsť ďaleko.
Nebojte sa nových povinností, môžu vás v živote posunúť...

+ Neponocujte, potrebujete viac oddychovať, hlavne ak ste po chorobe.
Nemíňajte peniaze na svoj vzhľad, skúste...