Dôvodom je manželovo ochorenie – rakovina hrdla, pre ktorú sa Celine Dion stiahla v lete minulého roka z profesionálneho života. Dôvod – aby sa o svojho životného partnera Reného Angelila postarala.
„Nemôže jesť sám, tak ho kŕmim,“ vyhlásila slávna speváčka s rozhovore s moderátorkou NBC News Deborah Robertsovou. „Kŕmim ho trikrát denne a robím to sama,“ pokračovala. Keď opisovala detaily života s manželom, ktorý sa už raz z rakoviny vyliečil, no potom sa mu ochorenie vrátilo, plakala. S úsmevom však dodala, že okrem manžela pripravuje jedlo aj svojim deťom a tak je na to zvyknutá.
World News Videos | US News Videos
Dion pred pár dňami potvrdila, že sa plánuje vrátiť na javisko v Las Vegas, kde v minulosti s obrovským úspechom účinkovala. Dôvodom je podľa nej aj láska k spevu. „Milujem spev. Je to jediné, čo dokážem – spievať,“ pokračovala 46-ročná Dion. Už pred pár dňami však vyhlásila, že sa veľmi teší späť na javisko a že ju tešia nadšené odkazy fanúšikov. „Každú noc nový koncert. Sľubujem, že budú plné vysokých a šťastných tónov,“ doplnila.