Harrisona Forda prepustili z nemocnice, už sa preháňa autom v L.A.

Amerického herca Harrisona Forda prepustili koncom minulého týždňa z nemocnice.

31.03.2015 18:29
Harrison Ford Foto: ,
Herec Harrison Ford.
debata

Sedemdesiatdvaročný rodák z Chicaga sa liečil z viacerých zranení po tom, ako musel 5. marca s malým lietadlom núdzovo pristáť na golfovom ihrisku v Santa Monice. Herec bude teraz musieť pre zranenia panvy a členka navštevovať rehabilitačné stredisko. Informácie potvrdili pre americký týždenník Us Weekly viaceré nemenované zdroje. Týždenník People pritom informoval, že herca už videli šoférovať v Los Angeles.

Ford pilotoval historické lietadlo Ryan PT-22 Recruit vyrobené v roku 1942. Krátko po štarte nahlásil poruchu motora, pre ktorú sa chcel vrátiť na letisko. To však už nebolo možné, a preto musel núdzovo pristáť na spomínanom golfovom ihrisku vzdialenom len približne 250 metrov od letiska.

Ford utrpel viacero zranení, pričom krátko po prevoze do nemocnice údajne podstúpil operáciu členka a panvy. Mal tiež viacero rezných rán na tele a tvári. Jeho hovorkyňa Ina Treciokas však verejnosť ubezpečila, že je mimo ohrozenia života a lekári predpokladajú jeho úplné zotavenie. Haváriu malého lietadla podľa predbežných výsledkov vyšetrovania National Transportation Safety Board spôsobila porucha motora.

debata chyba
Viac na túto tému: #havária #lietadlo #nemocnica #Harrison Ford #prepustenie

+ Sklony k alergiám sa môžu prejaviť po uštipnutí hmyzom.
Na depilácii nešetrite a radšej si...

+ Hydratácia je nevyhnutná, nezabudnite na dostatočný príjem vody.
Zdokonaľovanie zručností otvorí dvere k novým...