Krutý ortieľ! Bobbi Kristina Brown má nenávratne poškodený mozog

Dcéra zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston sa po takmer troch mesiacoch prebrala z kómy, na svojich blízkych však nereaguje.

21.04.2015 15:00
Bobbi Kristina Brown Foto: ,
Bobbi Kristina Brown na archívnej snímke so svojou zosnulou mamou - speváčkou Whitney Houstonovou.
debata

Dcéra zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston Bobbi Kristina Brown sa síce už prebrala z kómy, v ktorej bola viac ako dva mesiace, a lekári ju odpojili od prístrojov zabezpečujúcich jej vitálne funkcie, má však nenávratne poškodený mozog. Vo vyhlásení pre médiá to uviedla jej stará mama Cissy Houston. Otec Bobbi Kristiny Bobby Brown informoval o prebudení svojej dcéry na sobotňajšom koncerte v Dallase. Jeho sestra Tina to následne v nedeľu potvrdila prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

„Práve som sa vrátila z nemocnice, kde som navštívila moju vnučku Bobbi Kristinu. Nie je už síce v umelom spánku, má však zavedenú dýchaciu trubicu a podľa lekárov má nenávratne poškodený mozog a aj naďalej nereaguje. Stretnutie s lekármi a vedomie, že môže byť v takomto stave až do konca života, ma zarmucuje. Ostáva nám už iba veriť Bohu, ktorý môže spraviť zázrak. Myslite na nás v modlitbách,“ uviedla v pondelok matka Whitney Houston.

Dvadsaťdvaročnú Bobbi Kristinu našiel 31. januára v bezvedomí vo vani jej partner Nick Gordon spolu s kamarátom Maxom Lomasom. Muži jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice v meste Roswell v Georgii, kde ju uviedli do umelého spánku. Po niekoľkých dňoch ju potom premiestnili do Emory University Hospital v Atlante, kde podstúpila tracheotómiu. Bobbi Kristinu koncom februára prebrali z kómy, no po tom, ako mala záchvaty, ju opäť uviedli do umelého spánku. V súčasnosti sa nachádza v nemenovanom stredisku v Georgii.

debata chyba
Viac na túto tému: #mozog #kóma #Bobbi Kristina Brown #poškodenie
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Neplačte nad rozliatym mliekom, skúste napraviť to, čo ste vykonali.
Ak chcete viac peňazí, musíte sa aj viac...

+ Nechajte oddýchnuť svoje telo aj myseľ, zrelaxujte sa, budete sa cítiť lepšie.
Nemíňajte veľa peňazí na letné a...