Oscarová Hilary Swank ohlásila pauzu od herectva. Dôvod?

Pre rodáčku z mesta Lincoln v Nebraske je najdôležitejšia rodina. Otca, ktorému nedávno transplantovali pľúca, preto nasťahovala do svojho domu.

04.07.2015 16:00
Hilary Swank Foto: ,
Herečka Hilary Swank.

Americká herečka Hilary Swank si na istý čas dáva pauzu od herectva. Chce sa totiž starať o otca, ktorý nedávno podstúpil transplantáciu pľúc. Štyridsaťročná rodáčka z mesta Lincoln v Nebraske to uviedla pre HuffPost Live.

„Môj otec býva so mnou. Práve teraz som jediná, kto sa oňho stará. Musím tomu venovať istý čas, no v porovnaní s dĺžkou života, je to iba nepatrný zlomok. Dostala som niekoľko pracovných ponúk, ktoré som neprijala, odmietla som aj niekoľko ďalších vecí, no beriem to tak, že sme tu predovšetkým pre naše rodiny. Objavilo sa viacero pekných projektov, no nakoniec som si uvedomila, že nechcem robiť nič iné, ako byť s otcom vtedy, keď ma potrebuje,“ prezradila predstaviteľka Holly zo snímky P.S. Milujem ťa (2007).

Swank ďalej priznala, že keď bola malá, neboli si s otcom veľmi blízki. Verí však, že ak budú spolu tráviť viac času, utuží to ich vzťah a vynahradia si všetko, čo zmeškali. „Čas sa nedá vrátiť späť. Viem, že ak by som sa oňho nestarala, neskôr by som to ľutovala. Je to pre mňa česť,“ uzavrela herečka.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #herectvo #prestávka #Hilary Swank

+ Vyhoďte kávu zo svojho života, dlhodobo vám škodí.
Ak chcete lepšiu pracovnú pozíciu mali by ste sa viac...

+ Netrávte za počítačom príliš veľa času, kazí vám to zrak aj krčnú chrbticu.
Pracujte rýchlejšie, vaše pracovné...