Záhadná smrť tínedžerskej hviezdy! Našli ju mŕtvu, mala len 43 rokov

Vo veku 43 rokov zomrela americká herečka Amanda Peterson, známa najmä ako Cindy Mancini z romantickej komédie Lásku si nekúpiš (1987).

07.07.2015 09:39
Herečka Amanda Peterson na zábere z filmu Lásku... Foto:
Herečka Amanda Peterson na zábere z filmu Lásku si nekúpiš.
debata

Informoval o tom portál TMZ, ktorý uviedol, že blízki rodáčky z Greeley v Colorade o nej nemali žiadne správy od 3. júla. Bezvládne telo herečky našli 5. júla v jej dome v spomínanom coloradskom meste.

Otec Petersonovej pre TMZ uviedol, že zatiaľ nepoznajú presnú príčinu jej smrti. Podotkol však, že mala isté zdravotné problémy. Počas ostatných dvoch rokov prekonala zápal pľúc i dutín. Trápilo ju aj spánkové apnoe, pri ktorom dochádza k dočasnému prerušeniu dýchania. Jej otec tiež prezradil, že žila v dome, v ktorom bol problém s plesňami, odsťahovala sa však z neho zhruba pred rokom.

Amanda Peterson sa narodila 8. júla 1971. Okrem spomínanej snímky Lásku si nekúpiš, v ktorej si zahrala po boku Patricka Dempseyho, ju diváci a diváčky mohli vidieť aj vo filmoch ako Bádatelia (1985), Listen to Me (1989) či S vetrom opreteky (1994).

S herectvom skončila v roku 1994. Pred niekoľkými rokmi sa vrátila do školy, pričom v roku 2010 štúdium zanechala. Snažila sa presadiť aj ako spisovateľka.

debata chyba
Viac na túto tému: #smrť #príčina #Amanda Peterson #bezvládne telo

+ Hoďte starosti za hlavu a uvoľnite svoju myseľ.
Prijatie finančnej rady od experta vám môže otvoriť oči....

+ Chráňte sami seba pred infekčným ochorením, buďte zodpovedný.
V oblasti financií sa vám začne dlhodobo dariť,...