Turjanová kvôli tehotenstvu obmedzila prácu: Telo ma už nepustí

Slovenská herečka Kristína Turjanová obmedzila kvôli tehotenstvu svoje pracovné aktivity.

10.07.2015 10:44
Kristína Turjanová Foto: ,
Herečka Kristína Turjanová.
debata

„Už nemôžem pokračovať v móde workoholizmu, telo ma už jednoducho nepustí, povie mi stop a tým pádom som skončila. Môžem ísť len na taký limit, aký unesiem – teda unesieme. Dokážem sa veľmi rýchlo vyčerpať, takže sa musím šetriť,“ povedala herečka.

Známa brunetka si však stále dáva celkom zabrať. „Stále pokračujem v natáčaní Búrlivého vína, robím dabing a donedávna som dohrávala predstavenia v mojom domovskom Divadle Andreja Bagara v Nitre. Dvadsiateho štvrtého júna sme na Dotykoch a spojeniach odohrali Gazdinú robu, ktorá mala túto divadelnú sezónu u nás v divadle premiéru. To bolo moje posledné predstavenie pred materskou,“ priblížila 35-ročná rodáčka z Trenčína, ktorá je momentálne v šiestom mesiaci.

Či sa jej narodí dievča alebo chlapec, si zatiaľ necháva pre seba. „Myslím, že sú chvíle, ktoré patria iba mne a tak či tak, ako mi raz bolo povedané, ‚Aj tak to raz vyjde na povrch.‘ Asi sa tomu neubránim, ale každopádne si to chcem čo najdlhšie nechať len pre seba,“ poznamenala.

Pokročilé štádium tehotenstva však herečke nebráni v tom, aby si v lete užila i dovolenku. „Všetko už mám prediskutované s lekárom, ten mi povedal, že môžem, že je to bez problémov. Samozrejme, si uvedomujem, že už nie som najmladšia a ešte k tomu prvorodička, takže si musím na seba dávať trošičku väčší pozor ako tie mladuchy, ktoré to pravdepodobne berú celkom športovo,“ zasmiala sa.

„Chvalabohu, nemám zatiaľ žiadne zdravotné komplikácie, takže na dovolenku máme v pláne ísť. Niekam blízko, autom,“ uviedla herečka, pre ktorú je vraj cestovanie veľkou vášňou. „Veľmi rada cestujem, láka ma najmä Ázia, no teraz to nebudem môcť zaradiť do svojich životných aktivít, budem zrejme cestovať len s priateľom ako sprievod a psychická podpora na pretekoch,“ dodala.

debata chyba
Viac na túto tému: #práca #dovolenka #tehotenstvo #Kristína Turjanová

+ Váhu máte síce ideálnu, ale potrebujete nabrať svalovú hmotu.
Doprajte sebe aj svojim blízkym toľko koľko...

+ Ranná rozcvička a studená sprcha rozprúdi všetky vaše zmysli.
Rozhodujte sa pomaly, veď nehnuteľnosť kupujete na...