Ľudia ma považujú za mrchu, priznáva Barbora Švidraňová

O slovenskej herečke a speváčke Barbore Švidraňovej si ľudia zvyknú myslieť, že je mrcha.

01.08.2015 15:59
Herec Braňo Deák (vpravo) s kolegyňou Barborou... Foto:
Herečka Barbora Švidraňová na snímke so seriálovými kolegami.
debata

„V telke hrávam stále len mrchy a negatívne postavy, tak si ma ľudia už takto zaškatuľkovali. Niekedy zazerajú a nevedia si oddeliť reálny život od toho hereckého. Potom ma vidia v divadle, kde mám rôznorodejšie veci a sú prekvapení, hovoria mi, že ‚Veď ty nie si až taká zlá…‘ Vnímam to už s humorom a nadhľadom,“ poznamenala herečka.

„Som rada, že divadlo robí tej telke taký kontrast. Na druhej strane je fajn naučiť sa hrať aj tú negatívnu polohu, viem si ju potom v sebe tak nejako udržať a živiť a keď treba, tak ju vytiahnem,“ prezradila Švidraňová, pri ktorej sa mnohí vraj držia skôr v úzadí.

„Ľudia si o mne často myslia, že som namyslená alebo prísna. Kedysi som bola totiž uzavretejšia a držala som si odstup, ale časom zisťujem, že to nie je až tak treba. Už viem odhadnúť, kedy áno a kedy nie. Viem, kedy môžem byť sama sebou a kedy musím držať nejakú formu, ktorú si vyžaduje nejaká situácia alebo prostredie,“ podotkla 27-ročná rodáčka zo Žiliny.

„Vďaka herectvu som sa vlastne naučila nejakým spôsobom fungovať sama so sebou a zistila som, kto som a čo som, čo vo mne je a ako sa dá ten prejav nejakým spôsobom ovládať. To mi veľmi pomohlo, vďaka tomu som teraz otvorenejšia ako kedysi,“ uviedla talentovaná červenovláska.

„Ja som odjakživa skôr introvert. Aj okruh priateľov mám užší a zistila som, že mám trošku fóbiu z davov a z preplnených miestností. Keď som náhodou chvíľku obmedzená a nemám voľnosť, tak na mňa doľahne úzkosť. V spoločnosti naozaj blízkych ľudí alebo takých, keď mi je príjemne a cítim sa bezpečne, som ale zas veľmi otvorená a bezprostredná,“ dodala.

debata chyba
Viac na túto tému: #herectvo #ľudia #mrcha #Barbora Švidraňová #mienka
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nastane vám obdobie stresu, vyvarujte sa náročnejším činnostiam.
Nedopustite, aby sa o vašich súkromných...

+ Zabúdate sa chrániť pred vetrom, pomôže vám čiapka a šál.
Túžite sa podeliť o šťastie, máte okolo seba...