Pohreb dcéry Whitney Houstonovej: Oplakával ju otec aj známe tváre

02.08.2015 00:00
Bobby Brown
Spevák Bobby Brown, ktorý bol otcom Bobbi Kristiny Brownovej, odchádza z kostola, kde sa konala posledná rozlúčka s jeho zosnulou dcérou. Autor: ,

Rodina a priatelia sa v sobotu naposledy rozlúčili s Bobbi Kristinou Brown, ktorá zomrela v nedeľu 26. júla vo veku 22 rokov.

Súkromný obrad sa konal v Saint James United Methodist Church v Alpharette v štáte Georgia. Zúčastnili sa na ňom aj otec zosnulej Bobby Brown či speváčka Monica. Dcéru už zosnulej americkej speváčky Whitney Houston by mali pochovať vedľa matky v pondelok 3. augusta v New Jersey.

Bobbi Kristinu našli 31. januára bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome. Odvtedy už nenadobudla vedomie a lekári nedávali nádej, že sa jej stav môže niekedy zlepšiť. Rodina ju preto 24. júna premiestnila do starostlivosti hospicu v meste Duluth pri Atlante.

Na poslednej rozlúčke so zosnulou Bobbi...
Na poslednej rozlúčke so zosnulou Bobbi Kristinou Brown sa zúčastnila aj speváčka Monica (vľavo). Autor: SITA/AP, John Bazemore

„Bobbi Kristina Brown zomrela 26. júla 2015, obklopená svojou rodinou. Konečne je v pokoji v rukách božích. Chceme sa znova všetkým poďakovať za ohromné množstvo lásky a podpory počas týchto posledných niekoľkých mesiacov,“ uviedla zástupkyňa rodiny Houstonovcov Kristen Foster.

#smútok #pohreb #úmrtie #rozlúčka #Bobbi Kristina Brown
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku