Sklovská sa už nevie dočkať. Po Mata Hari bude slávnou kurtizánou

Slovenská operná a muzikálová speváčka Sisa Sklovská sa už nevie dočkať blížiacej sa divadelnej sezóny.

14.08.2015 08:30
Sisa Sklovska Foto:
Speváčka Sisa Sklovská.
debata

„Cítim sa vynikajúco po každej stránke, takže sa už veľmi teším na divadlo,“ povedala interpretka. „V septembri začíname s Mata Hari, hneď prvé predstavenie točí televízia. Je to mimoriadne slovenské dielo a som pyšná na ocenenia, ktoré sme zaň získali minulý rok na svetovom muzikálovom festivale v Kórei (cenu za najlepší zahraničný muzikál a cenu za najlepší ženský herecký výkon, pozn. red.),“ poznamenala Sklovská, ktorá sa čoskoro objaví ešte v jednom muzikáli.

„Jeseň bude zasvätená ešte jednej krásnej práci – príprave na ďalší pôvodný slovenský muzikál, ktorý bude mať premiéru na Novej scéne v januári. Tam si po Mata Hari zahrám ďalšiu krásnu ženskú legendárnu postavu Madame de Pompadour. A tak ako k Mata Hari, i k tomuto muzikálu vyjde album,“ podotkla Sklovská.

Okrem muzikálov chystá speváčka na jeseň i niekoľko koncertov. „Na všetky sa veľmi teším, no jeden bude výnimočný. V októbri ma totiž čaká životné jubileum, takže pripravujem koncert na Novej scéne, kde som začínala s muzikálom. Moje pozvanie prijalo niekoľko hudobných hostí a priateľov, ktorých si veľmi vážim a s ktorými som spolupracovala alebo spolupracujem,“ uviedla atraktívna tmavovláska.

debata chyba
Viac na túto tému: #práca #premiéra #jeseň #radosť #muzikál #Sisa Sklovska

+ Nezabúdajte na únavu z počasia, užívajte si letné dni vonku na slniečku.
V práci si kolegyňa brúsi zuby na vaše...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...