Kamión mušlí z Chorvátska? Čo s nimi bude Miro Jaroš robiť?

04.11.2009 10:45
Miro Jaroš a Petra Humeňanská
Miro Jaroš a Petra Humeňanská sa ocitli "na dne mora". V skutočnosti však ide o vojenský areál, v ktorom fotili promozábery k novému spoločnému singlu. Autor:

Na nakrúcanie videoklipu ku skladbe Na dne mora, ktorú naspievali Miro Jaroš a Petra Humeňanská, doviezli kamión kameňov a mušlí z Chorvátska.

Ako povedal Miro Jaroš, išlo o predstavu, že sa príbeh skutočne odohráva na morskom dne. „Bolo celkom zábavné sledovať, ako sme ich potom vynášali na prvé poschodie priestoru, kde sa klip točil. Na obraze to vyzeralo ako skutočné morské dno,“ opísal atmosféru nakrúcania.

Výrobe videoklipu, ktorý vzniká v štúdiu Oreo, predchádzal mesiac príprav. Koncept pripravili Štefan Lelovič a Martin Hudák. Nakrúcanie v prvý deň trvalo viac ako desať hodín, ďalšie filmovacie dni sa ešte plánujú. Na pľaci sa striedalo množstvo rekvizitárov, dizajnérov, štylistov či make-up artistov. Celý výrobný tím viedol producent a režisér klipu Martin Hudák.

Hlavným kameramanom bol Štefan Lelovič. Okrem Jaroša a Humeňanskej sa v klipe objaví aj perkusionista z Afriky, huslista či klavirista hrajúci na rozpadajúcom sa klavíri. V týchto dňoch sa rozbehli aj zložité postprodukčné práce, ktorých 3D grafickým supervízorom je Tomáš Karásek. Časť „podvodného sveta“ vytvárajú aj spriaznení grafici a animátori v USA.

„Atmosféra pri tvorení klipu bola uvoľnená, všetko bolo dobre pripravené a išlo hladko. Akurát nám zhorelo jedno svetlo, ktoré nám zadymilo scénu, ale osvetľovači to dali rýchlo do poriadku. Z natáčacieho dňa mám dobrý pocit, bavila som sa,“ prezradila Petra, ktorá v dlhých bielych šatách vo videu pripomína morskú vílu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Príliš veľa stresu a mastné jedlá si vyberajú svoju daň.
Tvárite sa tvrdo a rozhodne, neviete ukázať svoje...

+ Čím viac budete cez deň spať, tým viac unavený budete.
Premyslite si, či chcete naozaj zmeniť svoj život a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk