Nová sexbomba v Baywatch je už známa! Tieto prednosti ju preslávili...

11.12.2015 00:00

Už je rozhodnuté! Vo filmovej verzii slávneho seriálu sa predstaví kráska menom Alexandra Daddario. Ak váhate, čo ju predurčilo, možno vás presvedčia staršie "šteklivé" zábery.

Herečka Alexandra Daddario ako Lisa Tragnetti v...
Herečka Alexandra Daddario ako Lisa Tragnetti v erotickej scéne seriálu Temný prípad z produkcie HBO.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia.sk

Dvadsaťdeväťročná herečka, ktorá sa objavila napríklad vo filme San Andreas, zaujala verejnosť prvýkrát menšou rolou v seriáli Temný prípad. A práve tam sa táto hnedovláska s bezodnými očami objavila aj v Evinom rúchu. Kto ju videl, nemôže pochybovať o tom, že bude správnou adeptkou na úlohu sexi plavčíčky po boku kolegov Zaca Efrona a Dwayna Johnsona.

Daddario sa pre magazín US Weekly priznala, že už odštartovala prípravu a počas vianočných sviatkov si bude musieť dávať pozor na líniu. Po stretnutí so svojimi kolegami obom zložila komplimenty.

Herec Dwayne Johnson s kolegyňami Carlou Gugino...
Herec Dwayne Johnson s kolegyňami Carlou Gugino (vľavo) a Alexandrou Daddario uviedli katastrofický akčný film San Andreas v Los Angeles. Daddario a Johnson sa stretnú aj vo filmovej verzii Baywatch. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

„Zac je nesmierne milý a príjemný muž,“ zložila poklonu idolu tínedžeriek a kolegu Johnsona, s ktorým sa objavila už v spomenutom katastrofickom filme San Andreas, označila za muža, ktorý jej veľmi pomáha. „Dokáže mi dodať toľko sebavedomia. A tiež vďaka nemu makám na sebe ešte viac – myslím, že každý, kto s ním pracuje, začne,“ dodala kráska.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #film #Telo #sexi #minulosť #Alexandra Daddario #Pobrežná hliadka #Baywatch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...