Latinák každý rok prispieva do Vianočného bazáru chalaňov

Slovenský herec Lukáš Latinák, ktorý spolu s Robom Jakabom, Mariánom Miezgom a Jurajom Kemkom organizuje tento víkend šiesty Vianočný bazár chalaňov, každý rok podľa vlastných slov prispieva do bazáru i vlastnými vecami.

13.12.2015 09:40
Lukáš Latinák Foto:
Herec Lukáš Latinák.
debata

„Každý rok niečo do bazáru dávame, Anička (Latinákova manželka, pozn. red.) vytriedila tento rok už štyri krabice oblečenia. Budeme zároveň musieť dôsledne strážiť malého, kým sa rozoberú jeho hračky, aby náhodou medzi nimi nespoznal tú svoju a nedoniesol ju zase domov,“ zavtipkoval herec.

Tridsaťosemročný rodák z Brezna zvykne okrem oblečenia a hračiek nosiť do bazáru aj vlastnoručné výrobky zo skla. „Neviem akým osvietením mi manželka dohodila výrobu vecí v sklárni v Lednických Rovniach, tak som z toho zostal úplne užasnutý a každý rok tam chodím vyrábať nejaké veci zo skla. Teraz som síce na to trošku pozabudol, lebo nebolo veľa času, ale doma sa niečo určite nájde,“ podotkol Latinák.

Známy interpret si podľa vlastných slov z bazáru zároveň vždy niečo donesie. Ako však priznal, najviac ho tešia nečakané darčeky. „Niektoré veci nosia ľudia na bazár a s niektorými chodia rovno za nami, že toto je pre vás. Raz za mnou takto prišla jedna staručká zhrbená tetuška a obradne vytiahla z igelitky kovové púzdro, na ktorom bola napísaná nejaká značka. Tak som sa prekvapil a poďakoval som, no ona evidentne čakala, že si to otvorím, tak som to urobil a nikdy nezabudnem na ten moment… Vnútri bola totiž plastová figúrka nejakého zvera, ktorý na mňa škaredo pozeral svojimi zlovestnými žltými očami. Zostal som v tej chvíli úplne v šoku, vôbec som nevedel, ako mám zareagovať. Tak som sa tete ešte raz poďakoval, tá sa záhadne usmiala a odišla… To bol asi najbizarnejší darček, aký som kedy dostal. Doteraz ho mám odložený,“ zasmial sa herec.

debata chyba
Viac na túto tému: #Vianoce #Lukáš Latinák #dar #bazár

+ Pomáhajte s triedením odpadu, deti uvidia ako vám na tom záleží.
Zopár vecí sa pokazilo, avšak to nemusí byť len...

+ Vitamíny doplníte liekmi, ktoré vám lekárnik poradí v lekárni.
Peniaze síce budete mať, ale šťastie vám to...