Radostná novina! Oscarový herec Redmayne bude otcom

Anglický herec, spevák a model Eddie Redmayne s manželkou, obchodníčkou so starožitnosťami Hannah Bagshawe, čakajú dieťa.

27.12.2015 02:00
Eddie Redmayne a jeho manželka Hannah Bagshawe Foto: ,
Herec Eddie Redmayne a jeho manželka Hannah Bagshawe.
debata

Správu priniesol magazín People s odvolaním sa na nemenovaný zdroj blízky budúcej mamičke. Pre 33-ročného rodáka z Londýna a jeho manželku je očakávané dieťa ich prvým spoločným potomkom.

Dvojica sa zasnúbila v máji 2014 po viac ako dvoch rokoch randenia. Svoj vzťah spečatili minulý rok v decembri v anglickom Somersete.

Eddie Redmayne má za sebou množstvo úspechov na divadelných doskách, získal napríklad prestížnu cenu Tony. Naposledy zarezonoval výkonom v dráme o živote Stephena Hawkinga Teória všetkého (2014). Za stvárnenie svetoznámeho teoretického fyzika získal napríklad Zlatý glóbus, Oscara či cenu BAFTA.

Do kín príde aj novinka The Danish Girl, v ktorej stvárnil prvého známeho muža, ktorý podstúpil operáciu na zmenu pohlavia. Momentálne nakrúca očakávaný prequel Harryho Pottera s názvom Fantastic Beasts and Where to Find Them, kde stvárni hlavného hrdinu Newta Scamandera.

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #radosť #Eddie Redmayne #Hannah Bagshawe

+ Vyhýbajte sa toxickým návykom ako fajčenie či nadmerné pitie alkoholu.
Každá drina stojí za to, výsledky sa môžu...

+ Dlho strávený čas na telefóne, či internete vám vôbec neprospieva.
Myslíte si, že šťastie vás bude vždy...