Nie som žiadna obeť Vianoc, vyhlasuje Ján Koleník

27.12.2015 08:00
Ján Koleník
Herec Ján Koleník. Autor: ,

Slovenský herec Ján Koleník sa podľa vlastných slov i tento rok vyhol predvianočným marketingovým ťahom.

„Marketing a to materiálno k Vianociam podľa mňa nepatrí a som rád, že nie som toho obeťou. Dohodli sme sa totiž s rodinou, že si nedávame darčeky. Ak chcem niekoho spontánne potešiť, tak to urobím, ale nevyhľadávam to ani to nepriťahujem, ak to vznikne, tak to urobím, no účelovo sa kvôli Vianociam nenaháňam. Veď na Vianoce ide predsa o veci, ktoré nás tak trocha presahujú a nie o nejaké darčeky,“ povedal v rozhovore.

Rodák z Banskej Bystrice trávi Vianoce zvyčajne doma na strednom Slovensku. „Odchádzam vždy do Bystrice, kde sa celá rodina stretneme, prípadne niektoré Vianoce trávime vo Zvolene u sestry. Vždy je to skrátka niekde na tom strednom Slovensku a potom na druhý deň ideme navštíviť starých rodičov, ktorí ešte žijú,“ priblížil.

Vianoce majú podľa neho svoje osobité čaro. „Sú pre mňa do istej miery aj smutné a melancholické, no tú vianočnú atmosféru mám veľmi rád a vždy si ju veľmi užívam. Je dobré, že to je. Ten vianočný pocit sa mi páči z celých Vianoc asi najviac,“ uzavrel Koleník.

#radosť #Vianoce #darčeky #Ján Koleník #marketing
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...

+ Lieky vám môžu aj ublížiť, vo veľkom množstve budete mať problémy.
Na nikom si svoju zlosť nevybíjajte,...