Nie som žiadna obeť Vianoc, vyhlasuje Ján Koleník

27.12.2015 08:00
Ján Koleník
Herec Ján Koleník. Autor: ,

Slovenský herec Ján Koleník sa podľa vlastných slov i tento rok vyhol predvianočným marketingovým ťahom.

„Marketing a to materiálno k Vianociam podľa mňa nepatrí a som rád, že nie som toho obeťou. Dohodli sme sa totiž s rodinou, že si nedávame darčeky. Ak chcem niekoho spontánne potešiť, tak to urobím, ale nevyhľadávam to ani to nepriťahujem, ak to vznikne, tak to urobím, no účelovo sa kvôli Vianociam nenaháňam. Veď na Vianoce ide predsa o veci, ktoré nás tak trocha presahujú a nie o nejaké darčeky,“ povedal v rozhovore.

Rodák z Banskej Bystrice trávi Vianoce zvyčajne doma na strednom Slovensku. „Odchádzam vždy do Bystrice, kde sa celá rodina stretneme, prípadne niektoré Vianoce trávime vo Zvolene u sestry. Vždy je to skrátka niekde na tom strednom Slovensku a potom na druhý deň ideme navštíviť starých rodičov, ktorí ešte žijú,“ priblížil.

Vianoce majú podľa neho svoje osobité čaro. „Sú pre mňa do istej miery aj smutné a melancholické, no tú vianočnú atmosféru mám veľmi rád a vždy si ju veľmi užívam. Je dobré, že to je. Ten vianočný pocit sa mi páči z celých Vianoc asi najviac,“ uzavrel Koleník.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#radosť #Vianoce #darčeky #Ján Koleník #marketing
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebojte sa rozhýbať, svoje rozhodnutie za žiadnych okolností nemeňte.
Otvoria sa vám...

+ Vaša vytrvalosť je úžasná, môžu vám ju závidieť aj mladšie ročníky.
Chytíte problém do rúk a...