Nie som žiadna obeť Vianoc, vyhlasuje Ján Koleník

Slovenský herec Ján Koleník sa podľa vlastných slov i tento rok vyhol predvianočným marketingovým ťahom.

27.12.2015 08:00
Ján Koleník Foto: ,
Herec Ján Koleník.
debata (2)

„Marketing a to materiálno k Vianociam podľa mňa nepatrí a som rád, že nie som toho obeťou. Dohodli sme sa totiž s rodinou, že si nedávame darčeky. Ak chcem niekoho spontánne potešiť, tak to urobím, ale nevyhľadávam to ani to nepriťahujem, ak to vznikne, tak to urobím, no účelovo sa kvôli Vianociam nenaháňam. Veď na Vianoce ide predsa o veci, ktoré nás tak trocha presahujú a nie o nejaké darčeky,“ povedal v rozhovore.

Rodák z Banskej Bystrice trávi Vianoce zvyčajne doma na strednom Slovensku. „Odchádzam vždy do Bystrice, kde sa celá rodina stretneme, prípadne niektoré Vianoce trávime vo Zvolene u sestry. Vždy je to skrátka niekde na tom strednom Slovensku a potom na druhý deň ideme navštíviť starých rodičov, ktorí ešte žijú,“ priblížil.

Vianoce majú podľa neho svoje osobité čaro. „Sú pre mňa do istej miery aj smutné a melancholické, no tú vianočnú atmosféru mám veľmi rád a vždy si ju veľmi užívam. Je dobré, že to je. Ten vianočný pocit sa mi páči z celých Vianoc asi najviac,“ uzavrel Koleník.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #radosť #Vianoce #darčeky #Ján Koleník #marketing

+ Vyhýbajte sa toxickým návykom ako fajčenie či nadmerné pitie alkoholu.
Každá drina stojí za to, výsledky sa môžu...

+ Nikdy ste neboli vo forme ako teraz, udržujte si to, dobrá práca.
V práci sa vám bude veľmi dariť, môžete...