Výnimočný moment kariéry! Gaga zaspieva hymnu pred Super Bowl

, 07.02.2016 00:00
Lady Gaga
Speváčka Lady Gaga na archívnom zábere. Autor: ,

Už o pár hodín sa dočká pocty, na ktorú čakajú mnohé hviezdy hudobného priemyslu. Lady Gaga bude spievať na Super Bowl národnú hymnu.

Účasť speváčky, ktorá zaspieva hymnu Spojených štátov amerických, pre agentúru Associated Press potvrdilo vedenie súťaže už pred niekoľkými dňami. Dvadsaťdeväťročnú rodáčku z New Yorku bude sprevádzať nepočujúca oscarová herečka Marlee Matlin, ktorá text hymny pretlmočí do znakovej reči.

V polčasovej prestávke 50. ročníka finále NFL potom vystúpi anglická kapela Coldplay či americká speváčka Beyoncé. Na pódiu sa predvedie aj spevák Bruno Mars.

Tohtoročné finále sa bude konať 7. februára v kalifornskom meste Santa Clara. Priamy prenos z Levi's Stadium odvysiela stanica CBS.

Pre Lady Gaga rok odštartuje práve v znamení živých vystúpení na ostrosledovaných podujatiach. Čerstvá držiteľka sošky Zlatý glóbus sa tento rok predstaví aj na 58. ročníku odovzdávania cien Grammy, ktoré sa uskutoční v pondelok 15. februára v losangeleskom Staples Center. Vystúpením si uctí zosnulého speváka a hudobníka Davida Bowieho. Režisérom špeciálnej šou bude Nile Rodgers.

#Lady Gaga #spev #hymna #Super Bowl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku