Charliemu Sheenovi sa nepáči výška alimentov, žiada ich zníženie

06.03.2016 00:00
Charlie Sheen Today
Herec Charlie Sheen. Autor: ,

Päťdesiatročný herec v súčasnosti prispieva na synov Boba a Maxa, ktorých má s Brooke Mueller, 55-tisíc dolárov (takmer 50 137 eur) mesačne.

Sheen, ktorý v súčasnosti na synov prispieva sumou 55-tisíc dolárov (v prepočte takmer 50 137 eur) mesačne, odôvodnil svoju žiadosť tým, že sa jeho mesačný príjem od roku 2011, keď s Mueller uzavrel zmluvu, výrazne znížil, a preto nemôže plniť svoju vyživovaciu povinnosť v takej miere. V súdnych dokumentoch, ktoré sa podarilo získať týždenníku People, herec uvádza, že mesačne zarába 87 384 dolárov (zhruba 79 657 eur), pričom jeho mesačné výdavky predstavujú približne 105-tisíc dolárov (takmer 95 716 eur).

Okrem toho sa v dokumentoch spomína, že 50-ročný predstaviteľ Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015) musí pravidelne uhrádzať vysoké náklady na zdravotnú starostlivosť, či to, že má na svojej kreditnej karte dlh vo výške 600-tisíc dolárov (približne 547-tisíc eur).

Sheen pritom už minulý mesiac počas programu The Dr. Oz Show prezradil, že plánuje pozmeniť zmluvy o alimentoch nielen s Mueller, ale aj s bývalou manželkou Denise Richards, s ktorou má dcéry Sam a Lolu. „Na sume sme sa dohodli už veľmi dávno. Vtedy som mal skvelú prácu a všetci sme žili veľkolepo. Ale to nie je prípad dneška, čo však nemení nič na tom, že sa odo mňa stále očakáva, že budem vyplácať sumy v takých výškach,“ uviedol.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Charlie Sheen #alimenty
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste sa začať správať zodpovednejšie ku svojmu zdravotnému stavu.
Budete si musieť zvyknúť, že nie...

+ Nastal čas na plnenie predsavzatí, ktoré ste si dali do nového roka.
Nevešajte hlavu, využijete všetky...