Neútočte na moju milovanú, vyzval fešák Hunnam zákerné fanúšičky

Anglický herec Charlie Hunnam odkázal fanúšičkám, aby prestali útočiť na jeho priateľku Morganu McNelis. Správu zverejnil na sociálnej sieti Facebook prostredníctvom svojej kamarátky Tiny Lou.

12.03.2016 10:03
Charlie Hunnam Foto: ,
Herec Charlie Hunnam na premiére záverečnej série seriálu Zákon gangu.
debata

„Dostalo sa mi do pozornosti, že existuje skupina nedospelých dievčat, ktoré zverejňujú veľké množstvo krutých správ mierených na moju dlhoročnú priateľku,“ uviedol 35-ročný rodák z mesta Newcastle upon Tyne.

„So všetkou úctou by som vás chcel požiadať, aby ste to prestali robiť,“ vyzval v odkaze Hunnam, pričom svoju partnerku označil za inteligentnú a krásnu osobu, ktorá sa snaží viesť jednoduchý život mimo zábavného priemyslu. Útoky mierené na McNelis označil ako nezmyselné a napísal, že svoj hnev by si mali vybíjať na ňom a nie jeho polovičke.

„Najviac ma zaráža, že tieto negatívne a úplne nevyprovokované útoky zjavne prichádzajú od ľudí, ktorí sa nazývajú mojimi fanúšikmi,“ uviedol. Podľa jeho slov bola McNelis po jeho boku aj keď nebol slávny a bohatý. „Toto je dievča, ktoré veľmi milujem a strávil som s ňou uplynulých jedenásť rokov svojho života a dúfam, že strávim ešte ďalších šesťdesiat,“ pokračoval vo vyznávaní citov herec.

Pravosť správy neskôr potvrdil aj zverejnením videa, v ktorom požiadal, aby boli ľudia prívetivejší. „Nie som na sociálnych médiách… vznikli z dôvodu vytvorenia fóra pre ľudí, ktorí chcú nadviazať nové priateľstvá… vyjadriť rozličné myšlienky… nie ako nové fórum na šikanovanie, ktoré sa, bohužiaľ, zdá byť ich nepríjemným vedľajším účinkom,“ odkázal svojim obdivovateľom a obdivovateľkám.

debata chyba
Viac na túto tému: #vyhrážanie sa #sociálne siete #Charlie Hunnam #priateľka #fanúšičky
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Bolesť uší nepodceňujte, inak sa môže vystupňovať na ešte väčšiu.
Budete mať pocit, že sú všetky dvere...

+ Pred spaním nejedzte aspoň dve hodiny inak sa budú bolesti opakovať.
Budete musieť byť v predvianočný čas v...