Súboj o syna pokračuje! Madonna s Ritchiem zatiaľ nenašli spoločnú reč

Právna bitka medzi speváčkou Madonnou a jej bývalým manželom Guyom Ritchiem o zverenie do starostlivosti ich 15-ročného syna Rocco sa vo štvrtok v Londýne dostala opäť pred súd.

11.03.2016 12:28
Madonna, Lourdes a Rocco Foto:
Speváčka Madonna na archívnom zábere s dcérou Lourdes a synom Roccom.
debata

Sudca podľa agentúry AP ale stále dúfa, že sa bývalý slávny pár dohodne a nebude potrebný rozsudok. Sudca Alistair MacDonald potvrdil, že londýnsky súd vo štvrtok začal prejednávať spor medzi americkou speváčkou a britským režisérom, ale zakázal zverejňovať podrobnosti z procesu. K súdu sa osobne dostavil len Ritchie, ktorý so synom žije v Anglicku.

MacDonald pred začatím procesu podľa AP povedal, že si „vrúcne želá“, aby 57-ročná Madonna a 47-ročný Ritchie našli „priateľské riešenie“ pri ukončení bitky o opatrovníctvo. Zdôraznil, že je to v záujme maloletého syna. Americká sudkyňa, ktorá sa prípadom zaoberá v USA, sa nedávno vyjadrila podobne.

Madonna, ktorá sa s Ritchiem rozviedla v roku 2008, začala požadovať, aby Rocco bol v jej starostlivosti a žil s ňou v Spojených štátoch. Slávny Brit to odmietol a rozhodol sa o syna bojovať. Madonna počas nedávneho koncertu na Novom Zélande pripustila, že už počíta s tým, že o syna zrejme prišla. Britská tlač zdôrazňuje, že otec a syn si veľmi dobre rozumejú.

debata chyba
Viac na túto tému: #súd #Madonna #Guy Ritchie #Rocco #opatrovateľské služby

+ Nestrácajte hlavu, všetko sa bude diať tak ako budete sami chcieť.
Povedzte nadriadenému, čo si myslíte, nebojte...

+ Začnite športovať, avšak si dávajte pozor aby ste si pri tom neublížili.
Finančná disciplína je kľúčom k...