Herca Williama Shattnera žaluje jeho údajný syn, žiada milióny

31.03.2016 12:53
Herec William Shatner.
Herec William Shatner. Autor: ,

Kanadský herec William Shatner čelí žalobe, ktorú na neho podal istý Peter Sloan.

Muž tvrdí, že 85-ročný komik je jeho otcom, a žiada, aby podstúpil testy DNA. Päťdesiatdeväťročný Sloan v žalobe, ktorú podal na Floride, uviedol, že predstaviteľ Jamesa T. Kirka zo seriálu a filmov Star Trek mal v minulosti krátky vzťah s jeho zosnulou matkou, herečkou Kathy McNeilovou. Tá ho dala ako päťročného na adopciu. Teraz od herca požaduje odškodné 170 miliónov dolárov (v prepočte približne 150 miliónov eur).

Rozhlasový moderátor tvrdí, že sa so Shatnerom stretol v roku 1984 počas nakrúcania seriálu T.J. Hooker (1982 – 1986). Herec sa vtedy údajne priznal, že je jeho otcom. O týždeň neskôr však Sloana skontaktovali hercovi zástupcovia, ktorí uviedli, že ich klient odmieta tvrdenia o otcovstve.

Sloan začal v roku 2011 vystupovať pod menom Peter Shatner, pričom mu hercov právny zástupca Erik Hyman napísal, že jeho konanie nie je rozumné, keďže William Shatner nie je jeho otcom. Sloan však teraz žiada proces s porotou. „Som synom Williama Shatnera a želám si, aby ma uznal,“ uviedol Sloan pre Page Six denníka New York Post.

„Pán Shatner má tri milé dcéry, žiadneho syna. Pán Shatner vie o žalobe, ale nič z toho nebude, pretože nie je jeho otcom,“ vyjadrili sa hercovi zástupcovia pre Page Six.

#súd #syn #otcovstvo #William Shatner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...