Vtipy o penisoch a prdení ma bavia, zdôvodňuje Mila Kunis novú rolu

14.04.2016 11:25

Akcia CinemaCon v Las Vegas prilákala v posledných dňoch herecké hviezdy Hollywoodu. Koná sa tam totiž filmové podujatie CinemaCon, na ktorom hviezdy hovoria o nových projektoch.

Herečka Mila Kunis na akcii CinemaCon v Las...
Herečka Mila Kunis na akcii CinemaCon v Las Vegas. Predstavila komédiu pre dospelých Zlé mamy. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Jedným z nich je aj drsná komédia Bad Moms, ktorá na plátna kín opäť privedie po dlhšej pauze pôvabnú Milu Kunisovú. Príťažlivá manželka Ashtona Kutchera, ktorá sa v posledných mesiacoch venovala najmä svojej dcérke, sa vo Vegas objavila osobne.

Herečka sa priznala, že ju istým spôsobom lákajú nekorektné komédie. Podobnú rolu si už vyskúšala vo filme Macík a teraz bude rozosmievať dospelých divákov práve v Zlých mamách. „Očividne mám v sebe nejakú časť, ktorá reaguje na podnety komédií pri dospelých,“ vyhlásila brunetka. „Vtipy o penisoch a prdení sa mi zdajú vtipné, asi preto,“ doplnila s úsmevom.

Kunisovú, ktorá je rodáčkou z ukrajinských Černovíc, diváci najbližšie uvidia práve v spomenutej komédii. Po nej sa vraj opäť vráti k dcérke Wyatt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vtipy #penis #Mila Kunis #humor #komédia #neprístupné
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vymeňte kávu za teplý čaj, budete sa cítiť oveľa lepšie.
Nemusíte mať talent na všetko, veľa vecí sa...

+ Máte veľa energie, preto si ju pokúste aj niekde vybíjať.
Premyslite si najskôr do čoho idete, až potom...