Súd zrušil Sheenov zákaz približovania sa ku ex-snúbenici

30.04.2016 17:28
Charlie Sheen Today
Herec Charlie Sheen na archívnom zábere. Autor: ,

Losangeleský súd zrušil zákaz približovania sa, ktorý získala Scottine Ross pre svojho bývalého snúbenca, amerického herca Charlieho Sheena.

Stalo sa tak počas pojednávania, ktoré sa konalo vo štvrtok, pričom 26-ročná Ross sa na ňom nezúčastnila. Podľa vyhlásenia sudcu neexistuje žiadna bezprostredná hrozba, ktorej Sheenova expartnerka aktuálne čelí, a preto zákaz odvolal. Ďalšie pojednávanie stanovil na 18. mája.

Niekdajšia pornoherečka, známa tiež pod pseudonymom Brett Rossi, bola koncom marca na polícii v Los Angeles, kde nahlásila bližšie nešpecifikovaný incident, ku ktorému došlo medzi ňou a Sheenom. Dôkazom mala byť audionahrávka údajnej konverzácie medzi Sheenom a neznámou ženou, v ktorej hovorí o likvidácii Ross.

Prepísané úryvky z telefonátu publikovali celebritný portál RadarOnline.com a bulvárny týždenník National Enquirer, ktoré spadajú pod spoločnosť American Media. Policajti preto podali žiadosť o núdzový zákaz približovania sa pre Sheena, pričom súd túto žiadosť schválil. Následne polícia začala 50-ročného predstaviteľa Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015) vyšetrovať.

Ross okrem toho vlani v decembri zažalovala Sheena za údajné ublíženie na zdraví, psychickú ujmu, neoprávnené väznenie a nedbanlivosť. Rodák z New Yorku na obvinenia reagoval vyhlásením, že Ross chce jeho vlaňajšie verejné priznanie, že je HIV pozitívny, použiť ako prostriedok na získanie peňazí od neho.

#zákaz #Charlie Sheen #Scottine Ross #priblíženie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku