Súd zrušil Sheenov zákaz približovania sa ku ex-snúbenici

Losangeleský súd zrušil zákaz približovania sa, ktorý získala Scottine Ross pre svojho bývalého snúbenca, amerického herca Charlieho Sheena.

30.04.2016 17:28
Charlie Sheen Today Foto: ,
Herec Charlie Sheen na archívnom zábere.
debata

Stalo sa tak počas pojednávania, ktoré sa konalo vo štvrtok, pričom 26-ročná Ross sa na ňom nezúčastnila. Podľa vyhlásenia sudcu neexistuje žiadna bezprostredná hrozba, ktorej Sheenova expartnerka aktuálne čelí, a preto zákaz odvolal. Ďalšie pojednávanie stanovil na 18. mája.

Niekdajšia pornoherečka, známa tiež pod pseudonymom Brett Rossi, bola koncom marca na polícii v Los Angeles, kde nahlásila bližšie nešpecifikovaný incident, ku ktorému došlo medzi ňou a Sheenom. Dôkazom mala byť audionahrávka údajnej konverzácie medzi Sheenom a neznámou ženou, v ktorej hovorí o likvidácii Ross.

Prepísané úryvky z telefonátu publikovali celebritný portál RadarOnline.com a bulvárny týždenník National Enquirer, ktoré spadajú pod spoločnosť American Media. Policajti preto podali žiadosť o núdzový zákaz približovania sa pre Sheena, pričom súd túto žiadosť schválil. Následne polícia začala 50-ročného predstaviteľa Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015) vyšetrovať.

Ross okrem toho vlani v decembri zažalovala Sheena za údajné ublíženie na zdraví, psychickú ujmu, neoprávnené väznenie a nedbanlivosť. Rodák z New Yorku na obvinenia reagoval vyhlásením, že Ross chce jeho vlaňajšie verejné priznanie, že je HIV pozitívny, použiť ako prostriedok na získanie peňazí od neho.

debata chyba
Viac na túto tému: #zákaz #Charlie Sheen #Scottine Ross #priblíženie

+ Na každom kroku na vás čakajú prekážky, je to však v poriadku.
Zabudnite na televíziu, sústreďte sa na niečo na...

+ Naštudujte si svoje možnosti a začnite sa podľa nich správať.
Mali by ste si uvedomiť, čo ste dokázali a nebyť...