Hefner z Playboya čelí obvineniu z konšpirácie. Pomohol k znásilneniu?

Zakladateľ amerického magazínu Playboy Hugh Hefner čelí obvineniu z konšpirácie.

18.05.2016 18:52
Holly Madison a Hugh Hefner Foto: ,
Playmate Holly Madison na snímke s Hughom Hefnerom v roku 2008.
debata

Chloe Goins, ktorá predtým podala žalobu na amerického herca Billa Cosbyho pre sexuálne napadnutie v dome 90-ročného Hefnera, tvrdí, že rodák z Chicaga nesie zodpovednosť za spomínané údajné napadnutie.

Podľa Goinsovej Hefner vedel alebo mal vedieť o tom, že Cosby mal niekoľko rokov sklony k nadrogovaniu mladých žien so zámerom mať s nimi sex. K spomínanému incidentu malo dôjsť na párty 9. augusta 2008, keď mala Goins 17 rokov. Komik jej mal do pitia hodiť sedatíva a následne ju zneužiť.

Goins tento rok vo februári stiahla žalobu voči Cosbymu, a to necelý mesiac po tom, ako sa losangeleská prokuratúra rozhodla 78-ročného predstaviteľa Cliffa Huxtabla zo sitkomu Show Billa Cosbyho (1984 – 1992) v tomto prípade neobžalovať. Spravila tak aj pre nedostatok dôkazov.

Vyšetrovatelia si pozreli videozáznamy z Hefnerovej rezidencie, nenašli však žiaden dôkaz, že by tam v spomínaný deň bola Goins alebo Cosby. Zistili však, že herec bol počas toho víkendu v New Yorku. Cosbyho obvinilo zo sexuálneho obťažovania celkovo viac ako 50 žien, pričom s niektorými z nich sa súdi pre urážku na cti. Herec tiež čelí obžalobe v prípade údajného sexuálneho napadnutia Kanaďanky Andrey Constand z roku 2004.

debata chyba
Viac na túto tému: #obvinenie #Playboy #Hugh Hefner #konšpirácia

+ Deň stvorený na očistu vášho tela, zvýšte príjem tekutín a nejedzte.
Efektívne manažovanie času vám ušetrí stres...

+ Prechladli ste, nerobte paniku, nepotrvá to dlhšie ako dva dni a budete fit.
Nakúpte veľa zeleniny a...