Najtrápnejší moment Nicka Jonasa? Erekciu dostal priamo na pódiu!

Priznanie po rokoch - tak by sa dalo nazvať odhalenie príhody, ktorú v štúdiu moderátora Jimmyho Fallona porozprával americký herec a spevák Nick Jonas.

15.06.2016 15:05
Spevák Nick Jonas. Foto: ,
Spevák Nick Jonas.
debata

Mladý talent prezradil, že jedným z jeho najpotupnejších zážitkov bol ten, ktorý sa odohral v roku 2014 na galavečere Young Hollywood Awards. Jonas bol pozvaný, aby prišiel odovzdať jednu z cien. Problémom však bolo, že deň predtým vraj žúroval.

„Oslavoval som nový album a partnerka jedného z mojich kamošov mi ponúkla marihuanové lízatko. Povedal som si, prečo nie? Užil som si noc, dobre som sa vyspal a na druhý deň, keď som sa zobudil, všetko bolo ako v spomalenom zábere,“ prezradil moderátorovi.

Problémy vraj začal vnímať už pri rannej sprche, keď odrazu okrem vody začul aj divné hlasy. Myslel si, že to vyrieši káva a raňajky. Ale trapas ešte len mal prísť. V tento deň mal totiž 24-ročný Jonas odovzdať jednu z cien na sledovanom ceremoniáli. „Z ničoho nič som dostal NARB,“ vyhlásil v štúdiu. Ako následne musel vysvetliť aj Fallonovi, ide o slangový výraz označujúci v angličtine No apparent reason boner (Erekcia bez zjavného dôvodu). To už sa Fallon aj diváci v štúdiu poriadne smiali.

Pre Jonasa sa však horor nekončil, pretože so svojím neposlušným mužstvom musel zamieriť aj priamo na pódium. Výsledkom sú archívne zábery, na ktorých vidieť bývalého člena súrodeneckej formácie The Jonas Brothers, ako si ruky drží ochranne pred rozkrokom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #marihuana #erekcia #Jimmy Fallon #Nick Jonas #príhoda

+ Pravidelný pohyb a cvičenie sú kľúčom k fyzickej i mentálnej pohode.
Nenechajte si ujsť príležitosť rôznych...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...