Nočný klub u pani Mossovej? Topmodelka má plán, čo bude robiť

Anglická modelka Kate Moss by si rada otvorila vlastný klub v rodnom Londýne. Štyridsaťdvaročná módna ikona to prezradila v rozhovore pre britskú verziu magazínu Marie Claire.

22.06.2016 08:20
Kate Moss Foto: ,
Topmodelka Kate Moss sa zúčastnila na týždni módy v Londýne.
debata

„Rada by som si otvorila v Londýne nočný klub. Keď som bola mladá, rada som chodievala tancovať. V piatkové noci som sa rada zabávala, obliekla som sa a išla do Londýna, bola to naozaj zábava,“ objasnila a dodala, že v súčasnosti rada trávi čas doma s 13-ročnou dcérou Lilou Grace. Jej otcom je modelkin bývalý partner Jefferson Hack.

Kate Moss objavili pre modeling na newyorskom letisku, keď mala 14 rokov. Známou sa stala aj vďaka súkromnému životu. Medzi jej partnerov patrili napríklad herec Johnny Depp či britský hudobník Pete Doherty. V roku 2011 sa jej manželom stal Jamie Hince z formácie The Kills.

Časopis Time ju v roku 2007 zaradil medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta. V roku 2013 jej udelili British Fashion Award za prínos svetu módy počas 25 rokov. Magazín Forbes ju vlani zaradil na štvrté miesto v rebríčku najlepšie platených modeliek na svete.

debata chyba
Viac na túto tému: #Kate Moss #plán #klub #nočný klub

+ Snažte sa dať svojmu telu stravu minimálne trikrát denne, maximum je pätkrát.
Urobte všetko preto, aby ste si...

+ Zabúdajte na večerné vyjedanie chladničky, zbytočne navyše priberiete.
Pokiaľ dokážete byť šťastný aj bez...