Už sú svoji! Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý sa vzali

30.06.2016 14:23
Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý
Prominentný pár Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý. Autor:

Český hudobník Ondřej Brzobohatý Gregor a Miss World 2006 Taťána Kuchařová sa zosobášili.

Dvojica si povedala svoje áno dnes v kostole na pražskom Strahove. Okrem ženíchovej matky Hany Gregorovej či jeho sestry Roly Brzobohatej sa na svadobný obrad prišli pozrieť aj spevák kapely Monkey Business Matěj Ruppert, herec a hudobník Vojta Dyk, režisér Jiří Strach, ekonóm Tomáš Sedláček či moderátor Libor Bouček.

Svadba 33-ročného umelca a 28-ročnej modelky a herečky prišla po troch rokoch randenia, pričom preňho je to už druhé manželstvo. V roku 2008 sa oženil s producentkou Johanou Indrákovou. Rozviedli sa o päť rokov neskôr.

Ondřej Brzobohatý Gregor je český hudobník, skladateľ, herec, moderátor a producent, ktorý sa narodil 2. februára 1983 spomínanej Hane Gregorovej a už zosnulému českému hercovi Radoslavovi Brzobohatému. Účinkuje v televíznych seriáloch, moderuje a tiež hrá v divadle. Predvlani sa predstavil ako predskokan na bratislavskom koncerte Jamieho Culluma. Hudobne a producentsky spolupracoval napríklad s Darou Rolins, Petrom Hapkom, Michalom Horáčkom či Jaromírom Nohavicom. Na konte má album Identity z roku 2014.

Taťána Kuchařová sa narodila v Trnave a vyrastala v českom meste Opočno. Titul najkrajšej ženy na svete získala ako osemnásťročná stredoškoláčka. Je jedinou Češkou, ktorej sa to kedy podarilo.

#Taťána Kuchařová #svadba #Ondřej Brzobohatý
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Svoju energiu využijete v prospech svojho zdravia.
Ničoho sa nebojte, všetko dopadne najlepšie ako...

+ Slnečné dni si užívajte v prírode na čerstvom vzduchu.
Priamo pred vami stojí kopec možností, nezatvárajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk