Tragédiu treba poraziť hudbou a zábavou! Jonas a Lovato to dobre vedia

04.07.2016 15:30

Americkí interpreti Nick Jonas a Demi Lovato venovali tridsiatim zamestnancom nočného klubu Pulse VIP vstupenky na ich sobotňajší koncert v Amway Center v Orlande.

Speváci Nick Jonas a Demi Lovato počas...
Speváci Nick Jonas a Demi Lovato počas vystúpenia na Boston Pops Fireworks Spectacular. Autor: SITA/AP, Michael Dwyer

Personál klubu, v ktorom 12. júna pri streľbe zahynulo 50 ľudí, vrátane útočníka Omara Mateena, a ďalších 53 osôb utrpelo zranenia, sa s dvojicou interpretov mohol aj stretnúť a odfotiť.

„Nick Jonas a Demi Lovato, ďakujeme, že vďaka vám sa rodina Pulse znova usmieva,“ napísali k fotografii, ktorú zverejnili na oficiálnej stránke nočného klubu na sociálnej sieti Facebook.

K 23-ročnej Demi Lovato a rovnako starému Nickovi Jonasovi sa počas koncertu pridala aj americká soulová a r'n'b speváčka Andra Day, ktorá si s nimi zaspievala pieseň Rise Up. Počas ich spoločného vystúpenia premietali mená a vek obetí streľby.

Okrem toho si trojica pripomenula i speváčku Christinu Grimmie, ktorá zomrela len dva dni pred spomínaným incidentom po tom, ako ju počas autogramiády postrelil fanúšik. „Orlando, boli ste úžasní. Ďakujeme Andre Day, že mne a Demi pomohla uctiť si obete otrasných násilných činov,“ napísal neskôr Jonas k fotografii na Instagrame.

#pomoc #streľba #Nick Jonas #vstupenky #Demi Lovato #Orlando #Pulse
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokúste sa nejak posilniť vašu imunitu, prospeje vám to.
Peniaze požičajte aj rodine, avšak stanovte si...

+ Dávajte si pozor akú aviváž používate, mohla by škodiť vašej pokožke.
Nespoliehajte sa na svojich kolegov,...