Nice bolo v čase tragédie plné hviezd. Rihanna aj Dornan sú v poriadku

15.07.2016 13:41
Rihanna
Speváčka Rihanna na archívnom zábere. Autor: ,

Tragédia vo francúzskom meste Nice, ktorá sa odohrala vo štvrtok večer a pri ktorej doposiaľ zahynulo 84 ľudí, zasiahla aj do sveta šoubiznisu.

V čase útoku bolo prítomných v pobrežnom meste niekoľko svetoznámych tvárí. Nechýbala medzi nimi napríklad speváčka Rihanna, ktorá mala v meste odohrať v piatok večer koncert v rámci svojho turné Anti World Tour.

Ako potvrdil jej hovorca, barbadoská rodáčka sa v čase útoku nachádzala v jednom z tamojších hotelov. „Je v poriadku,“ odkázal médiám hovorca.

Podobné vyhlásenie museli vydať aj zástupcovia produkčnej spoločnosti, ktorá má na starosti prípravu druhého filmu zo série Päťdesiat odtieňov. Len pár hodín predtým, ako rútiaci sa kamión začal masakrovať dav oslavujúcich Francúzov, sa pri pobreží nakrúcala scéna z jachty do ďalšieho filmového príbehu.

Herci Dakota Johnson a Jamie Dornan zostali obaja v meste na noc. Rovnako ako väčšina členov štábu. Produkcia však v piatok ráno informovala, že všetci, ktorí na filme pracujú, sú v bezpečí. „Každého sme kontaktovali a všetci sú v poriadku. Celý filmový štáb,“ znelo vyhlásenie, ktoré cituje napríklad britský Daily Mail. Zároveň vyjadrili sústrasť pozostalým.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bezpečnosť #Rihanna #tragédia #Dakota Johnson #Jamie Dornan #Nice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku