Svet sa potrebuje spojiť! Katy Perry k tomu núka vlastnú hymnu

15.07.2016 16:02
Katy Perry
Speváčka Katy Perry na archívnom zábere. Autor: ,

Americká speváčka Katy Perry zverejnila pieseň s názvom Rise. Skladbu použije produkčný tím NBC Olympics v rámci vysielania prenosov z olympijských hier v Riu de Janeiro, ktoré sa začnú 5. augusta otváracím ceremoniálom.

„Toto je pieseň, ktorá vo mne kvasila už roky a konečne sa dostala na povrch. Našla som inšpiráciu dokončiť ju radšej teraz, než si ju odkladať na nový album. Pretože teraz sa svet potrebuje spojiť viac, ako kedykoľvek predtým,“ vyjadrila sa 31-ročná speváčka.

„Viem, že sa dokážeme povzniesť nad strach – v našej krajine, aj na celom svete. Neviem si predstaviť lepší príklad, ako olympijských športovcov, ktorí sa zhromaždia v Riu a svojou silou a odvahou nám pripomenú, že sa všetci vieme spojiť a byť najlepší, ako dokážeme. Dúfam, že táto pieseň nás inšpiruje uzdraviť sa, spojiť sa a povzniesť sa. Je mi cťou, že NBC Olympics použijú skladbu ako hymnu pred hrami a počas hier v Riu,“ uzavrela.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Katy Perry #hymna #skladba #Nice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenecháte sa odradiť chladným počasím a vyrazíte na prechádzku.
Výpredaje už pomaly končia, nie je dôvod...

+ Starostlivosť o pleť je dôležitá aj v chladnom počasí, hlavne na horách.
Nevnucujte svoje predstavy ľuďom...