Nemtudovo leto býva pracovné, seriálom sa však už bráni

Slovenský herec a režisér Michal Nemtuda obyčajne trávi letné dni na Slovensku.

20.08.2016 13:02
Michal Nemtuda Foto:
Herec Michal Nemtuda na archívnej snímke.
debata (1)

„Milujem slovenské leto, nechodievam v lete moc do zahraničia, zostávam radšej tu, lebo keď je na Slovensku pekné počasie, tak načo chodiť preč,“ uviedol v rozhovore.

Na dovolenku k moru si podľa vlastných slov odskočí radšej v zime. „Nenávidím zimu a v zime ani nemám toľko roboty, takže vtedy si to môžem dovoliť. To je jediný čas, keď môžem vypnúť,“ poznamenal mladý režisér. Jednou z jeho najobľúbenejších destinácií je Ázia.

„Odchádzam väčšinou do Ázie, milujem Áziu, lebo je tam pokora, dobré jedlo, milujem ich kultúru, ich prírodu a more, milujem vlastne všetko, čo tam je. Tento rok som bol s Johnym Mečochom v Thajsku. On už Thajsko raz navštívil, no vtedy si veľa neprecestoval, tak som mu tento rok ukázal tak po svojom, ako sa tam žije a bol nadšený. Budúci rok ideme spolu zas,“ prezradil Nemtuda.

Letné dni venuje predovšetkým práci. „Leto je pre mňa hlavná sezóna, takže obvykle celé leto pracujem. Točím rôzne hudobné videoklipy, moderujem vlastnú show v rádiu a aktuálne pripravujem aj jednu úplne novú reláciu v jednej novej televízii. Nechcem ešte konkretizovať, o čo pôjde,“ povedal 29-ročný Bratislavčan, ktorý sa vraj popri rozbehnutých projektoch nebráni ani povolaniu herca.

Pôsobenie v seriáli ho však momentálne až tak neláka. „Herectvo je pre mňa stále prvoradé, no neviem, či by som chcel hrať teraz v seriáli, nakoľko seriál je vec, ktorá vás zaťaží na každý deň a na dlhšiu dobu a tým pádom by mi možno stroskotalo to, čo som štyri roky budoval, takže účinkovania v seriáli sa trošku bojím… No možno len čakám na správnu rolu. Nechám sa prekvapiť a pokiaľ niečo príde, určite nad tým budem premýšľať. Mal som jednu ponuku, ale odmietol som ju presne preto, že si nechcem zabiť niečo, čo mám už pekne rozbehnuté. Vyskočiť z rozbehnutého vlaku je asi blbosť,“ uzavrel.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #leto #voľný čas #Michal Nemtuda

+ Vyhýbajte sa toxickým návykom ako fajčenie či nadmerné pitie alkoholu.
Každá drina stojí za to, výsledky sa môžu...

+ Nezabúdajte byť sám sebou. Má to veľký vplyv na vaše psychické zdravie.
Sporenie vám ide, neskôr si za nasporené...