To je ale maxi darček! Rihanna ho dostala od Drakea

Kanadský raper, spevák a herec Drake kúpil billboard, aby zagratuloval svojej barbadoskej kolegyni Rihanne k špeciálnej cene Michael Jackson Video Vanguard.

27.08.2016 16:00
Rihanna Foto: ,
Speváčka Rihanna.
debata

Dvadsaťdeväťročný rodák z Toronta dal vyhotoviť veľký nápis “Gratulujeme Rihanne, Drake a všetci v OVO (label, ktorý interpret založil” a nechal ho postaviť v Los Angeles. S nezvyčajným blahoželaním sa neskôr pochválila aj samotná interpretka, ktorá si billboard vyfotila a zverejnila ho na službe Instagram.

Rihanna si na spomínanom nedeľňajšom ceremoniáli prevezme cenu za prínos MTV, ktorú v minulosti získali Kanye West či Beyoncé. Zároveň na podujatí aj vystúpi, pričom jej výstupenie by slávnostné udeľovanie cien malo odštartovať. Dvadsaťosemročná interpretka zaspieva mix svojich hitov. Speváčka sa na tohtoročných MTV Video Music Awards tiež uchádza o štyri trofeje, pričom Drake zabojuje až o šesť cien.

Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa ako 16-ročná presťahovala z Barbadosu do USA. Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími siedmimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten však po prvý raz dobyla až s albumom Unapologetic (2012). Tento úspech sa jej podarilo zopakovať aj s najnovšou nahrávkou Anti (2016). Je držiteľkou ôsmich cien Grammy, deviatich American Music Awards vrátane Icon Award, dvoch BRIT Awards a desiatok ďalších ocenení. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Bojová loď (2012), To je koniec! (2013) a Annie (2014).

debata chyba
Viac na túto tému: #Rihanna #Drake #MTV Video Music Awards 2016

+ Tréning s priateľmi prinesie zábavu a zlepší výkonnosť.
Nebojte sa požiadať o zvýšenie platu, zaslúžite si to....

+ Odhaľte svoj skrytý talent v športe, ktorý ste ešte neskúsili.
Chýba vám sebavedomie, a to vám bráni robiť veci,...