Herec z komédie Strašidlá: Na veci medzi nebom a zemou verím

31.08.2016 00:00
FILM: Bronislav Kotiš o filme Strašidlá
Herec Bronislav Kotiš. Autor: ,

Český herec Bronislav Kotiš sa vo svojej plzenskej garsónke podľa vlastných slov stretol s duchom.

„Verím, že sa dejú veci medzi nebom a zemou, mnohokrát som sa o tom aj presvedčil. V mojej garsónke v Plzni som napríklad často cítil, že tam niekto je, aj keď tam nikto nebol. Ozývali sa tam zvuky, padali tam z ničoho nič veci… Buď je to tým, že neviem dobre upratovať alebo tam skutočne niekto prebýval,“ povedal.

S nevítanou návštevou sa známy herec rozhodol zatočiť podobnou metódou ako jeho otec. „Keď som bol malý chlapec, tak som sa v noci vždy hrozne bál akýchsi nadprirodzených síl. Boli to také svetelné bytosti, ktoré vydávali dokonca taký špecifický zvuk a sídlili v skrini v mojej izbe. Nemohol som spávať, tak otec, aby ma upokojil, urobil jedného večera takú vec, že prišiel k tej skrini, začal na ňu z celej sily trieskať a kričal po tých bytostiach, aby ma nechali už na pokoji a nech už ani nechodia… A odvtedy som mal fakt pokoj. Takže podobnú, len trochu miernejšiu metódu som skúsil po rokoch aj vo svojom plzenskom byte. Sadol som si a s tým duchom som sa na rovinu porozprával. Povedal som mu, že viem, že ku mne chodí a požiadal som ho, aby ma skúsil už nerušiť, pretože by som chcel byť v kľude. Naznačil som mu, že viem, že sa trápi, keď sa tak pozerá na tú ľudskú bytôstku a že ma chce zrejme nastrašiť, ale že ja sa tiež predsa nechcem trápiť, tak nech to pochopí… Aj som ho poprosil, aby sa nehneval, normálne som sa mu ospravedlnil, aby to nebolo také drsné. Skúsil som metódu Ježiša, bol som naňho dobrý a prívetivý a vyjednával som s ním. A po tomto rozhovore sa už veci diať prestali, takže asi si uvedomil, o čo som ho žiadal. Ja tomu verím,“ priblížil nezvyčajnú príhodu 44-ročný rodák z Prahy.

„A verím aj v rôzne energie a v prenos myšlienok, ono to funguje. Mnohokrát sa mi stalo, že som mal niekoho v mysli a ten človek mi zrazu zavolal. Alebo som si na niekoho spomenul, a keď som dotyčného o pár dní stretol a hovorím mu, že som naňho vtedy a vtedy myslel, tak on mi len pritakal, že presne v tom čase som mu vraj napadol tiež,“ dodal Kotiš.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#strašidlá #Duch #Bronislav Kotiš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte pozor na svoju hmotnosť, zníženie denných porcií by pomohlo.
O prípadných zmenách sa...

+ Pripravte na cestu potrebné lieky, ktoré by ste mohli na dovolenke potrebovať.
Prečítajte všetky...