Zrádza ho vlastná psychika. Zayn zrušil ďalší koncert, trpí úzkosťou

Anglický spevák Zayn zrušil koncert v Dubaji pre stavy úzkosti. Bývalý člen skupiny One Direction sa mal predstaviť 7. októbra v miestnej Autism Rocks Arene.

07.09.2016 18:15
Zayn Malik Foto: ,
Spevák Zayn Malik na archívnom zábere.
debata

Vo vyhlásení pre fanúšičky a fanúšikov 23-ročný interpret napísal, že sa snaží so svojím problémom bojovať, no stále sa necíti dostatočne sebavedomo, aby vystúpil naživo.

„Cítim, že sa môj stav zlepšuje, no dnes som si uvedomil, že sa necítim dostatočne sebavedomo, aby som absolvoval naplánované vystúpenia,“ uviedol, pričom sa priaznivcom ospravedlnil. „Úprimne ma mrzí, že som vás sklamal. Verím, že sa čoskoro uvidíme,“ dodal rodák z Bradfordu.

Hudobník odvolal koncert pre úzkostné stavy aj v júni, keď sa mal predviesť na hudobnom podujatí Summertime Ball britského rádia Capital FM. O svojom rozhodnutí informoval krátko pred koncertom, pričom tak spravil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Svoj stav, ktorý vraj zažíva už niekoľko mesiacov, vtedy označil za najhoršie pocity úzkosti, s akými sa stretol počas hudobnej kariéry. „Trpím tou najväčšou úzkosťou za celú moju kariéru. Neviem, ako sa mám ospravedlniť, ale chcem byť úprimný ku všetkým, ktorí trpezlivo čakali na moje vystúpenie,“ priznal v júni.

debata chyba
Viac na túto tému: #koncert #úzkosť #zrušenie #stav #Zayn
Flowers

+ Sústreďte sa na svoje zdravie a kontrolujte svoj jedálniček.
Majte pod kontrolou financie vašich detí, naučte...

+ Pri šoférovaní zvýšte pozornosť, nezabúdajte na bezpečnostné pásy.
Prepadne vás chuť robiť vianočné...