Súd rozhodol! Nick Gordon môže za smrť Bobbi Kristiny Brown

Sudca T. Jackson Bedford z okresu Fulton v americkom štáte Georgia v piatok uznal, že za smrť dcéry zosnulej speváčky Whitney Houston Bobbi Kristiny Brown môže jej partner Nick Gordon.

17.09.2016 08:36
Bobbi Kristina Brown Foto: ,
Bobbi Kristina Brown na archívnej snímke z roku 2012 v spoločnosti svojho partnera Nicka Gordona.
debata (2)

Ten sa už po druhý raz nedostavil na súdne pojednávanie o žalobe, ktorú naňho minulý rok podala Bedelia C. Hargrove, správkyňa pozostalosti zosnulej Brown. Porota teraz rozhodne o výške odškodného, ktoré poputuje pozostalým. Tí žiadajú 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 44,5 milióna eur).

„Dnes sme na súde ukončili dlhú cestu za spravodlivosťou v súvislosti s úmrtím Bobbi Kristiny Brown. Pán Gordon je legálne zodpovedný za jej smrť. Teraz nám zostáva dokázať hodnotu jej života,“ uviedol právny zástupca rodiny R. David Ware. „Ďakujeme Bohu. Na toto sme čakali veľmi dlho. No žiadne súdne rozhodnutia nám Krissy nevrátia. Chýba nám každý deň,“ povedali pozostalí vo vyhlásení pre americký týždenník People.

Bobbi Kristinu Brown našli vlani 31. januára bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome. Odvtedy už nenadobudla vedomie a 26. júla vo veku 22 rokov zomrela. Pochovali ju 3. augusta na cintoríne vo Westfielde v New Jersey. Podobne ako smútočná rozlúčka, ktorá sa konala 1. augusta v metodistickom kostole v Alpharette v Georgii, aj pohreb bol neverejný a určený len pre pozvaných hostí. Pred cintorínom sa však zišli desiatky fanúšikov Bobbi Kristiny a jej matky, ktorá zomrela v roku 2012. Podľa výsledkov pitvy boli príčinami úmrtia Bobbi Kristiny utopenie a intoxikácia alkoholom, marihuanou, sedatívami a liekmi proti úzkosti.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #smrť #príčina #Nick Gordon #Bobbi Kristina Brown

+ Zamerajte sa na konzistentnosť, to je kľúč k úspechu.
V práci bude pre vás ťažké sa rozhodnúť, popremýšľať nad...

+ Zobudíte sa skôr a začnete robiť veci, ktoré vás budú posúvať ďalej.
Nezabúdajte na dôležité veci, ktoré máte...