Herec Shia LaBeouf sa oženil. Detaily svadby sú celkom bizarné!

Americký herec Shia LaBeouf sa oženil s priateľkou Miou Goth. Áno si povedali v pondelok v jednej z lasvegaských kaplniek počas krátkeho obradu, ktorý naživo streamoval portál TMZ.com.

11.10.2016 15:00
Mia Goth a jej manžel Shia LaBeouf Foto: ,
Herečka Mia Goth a jej manžel Shia LaBeouf na archívnom zábere.
debata

Dvojicu oddal imitátor zosnulého Elvisa Presleyho a počas obradu zazneli piesne ako Make You Feel My Love od Adele či Hungry Heart Brucea Springsteena. Nevestu priviezol ku kaplnke ružový cadillac, ktorý šoféroval spomínaný imitátor.

Dvadsaťtriročná Angličanka mala na sebe jednoduché svadobné šaty a krátky čipkovaný závoj, zatiaľ čo ženích zvolil klasický čierny oblek v kombinácii s teniskami. Pár má v pláne vycestovať aj na svadobnú cestu, no ako 23-ročná herečka uviedla pre TMZ.com, zatiaľ nevedia kam.

Tridsaťročný herec a rodáčka z Londýna sa zasnúbili začiatkom roka. Hoci ani jeden z dvojice zásnuby oficiálne nepotvrdil, podľa týždenníka Us Weekly, ktorý o nich informoval, sa rodák z Los Angeles pravidelne vyjadroval o Goth ako o svojej snúbenici.

Vo februári tak spravil počas jedného zo svojich umeleckých projektov, v ktorom 24 hodín jazdil výťahom. O zásnubách sa napokon začalo intenzívne hovoriť v marci, keď sa Goth objavila na parížskom týždni módy s diamantovým prsteňom na prstenníku.

Dvojica sa pred zasnúbením údajne niekoľkokrát rozišla. Vlani v júli sa diskutovalo o ich možnom rozchode spôsobenom nahrávkou, na ktorej sa herec svojej partnerke vyhráža. V októbri toho roka ich už však znova videli spolu. LaBeouf a Goth tvoria pár od roku 2012, keď sa stretli na nakrúcaní druhej časti snímky Nymfomanka (2013) Larsa von Triera.

debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Las Vegas #Shia LaBeouf #gýč #obrad #Mia Goth

+ Používanie opaľovacieho krému nepodceňujte, hlavne v oblasti dekoltu.
Nakúpite do zásoby potrebné...

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali. Odpočinok je nutný.
Dbajte na rovnováhu medzi prácou a...