Najmladšia Kardashianka pózuje hore bez. A konečne povedala pravdu!

13.10.2016 08:45

Popri slávnej sestre Kim Kardashianovej je to práve najmladšia členka televízneho klanu, 19-ročná Kylie Jenner, ktorá púta pozornosť verejnosti najviac. Tentoraz aj hore bez.

Televízna celebrita Kylie Jenner na titulnej...
Televízna celebrita Kylie Jenner na titulnej strane magazínu Complex. Autor: Complex.com

Mladá brunetka, ktorá je súčasťou jednej z najslávnejších rodín súčasnosti, sa objavila na titulnej strane magazínu Complex. A poskytla mu aj rozhovor. Zdá sa, že pomerne otvorený. Devätnástka, ktorá svojím vzhľadom provokovala ešte pred dovŕšením plnoletosti, napríklad priznala injekcie na zväčšenie pier či porozprávala o pocitoch pózovania hore bez.

Práve v časopise Complex sa Jenner priznala k tomu, že v minulosti klamala o tom, že si dala zväčšiť pery. Či skôr nedala – to bola aspoň jej verzia. „Nemala som ešte ani sedemnásť. Ale viete si predstaviť, keby som vyšla von a povedala, mám urobené pery. Čo by si všetky tie mamy o mne pomysleli. Tie deti, moji fanúšikovia, mysleli by si, že som blázon. Nechcela som pôsobiť zlým vplyvom, nechcela som, aby si ľudia mysleli, že si musíte nechať zväčšiť pery, aby ste sa cítili lepšie,“ vyznala sa Kylie Jenner.

Zároveň však priznala, že pre ňu išlo o zvýšenie sebavedomia. Dôvodom bol vraj chlapec, s ktorým sa bozkávala ešte začiatkom strednej. „Bola to moja celoživotná neistota. Ten chalan ma pobozkal a povedal mi, že mám fakt maličké pery, ale že sa dobre bozkávam. Vraj si nemyslel, že by som toho bola schopná,“ prezradila v rozhovore mladá celebrita. „Bolo to od neho fakt drzé. Ale od toho momentu som neustále mala pocit, že všetci chalani zízajú na moje pery. Mala som pocit akoby ma nikto nechcel pobozkať,“ dodala Jenner.

Len pre ilustráciu – pozrite si záber na mladučkú Kylie (pred zákrokmi) a po nich.

Televízna celebrita Kylie Jenner ako tínedžerka.
Televízna celebrita Kylie Jenner ako tínedžerka. Autor: SHUTTERSTOCK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #hore bez #titulka #pery #Kylie Jenner #Complex

+ Ak sa dnes necítite dobre, predĺžte si víkend a zoberte si ešte deň voľna.
Pracujete rýchlo a robíte veľa...

+ Doprajte si prechádzku v prírode osamote a popremýšľajte o tom čo vás trápi.
V práci budete mať dnes...