Kristína zbiera vianočné jahody. Nový hit prezentuje v sexi podobe

22.11.2016 15:30

Slovenská speváčka Kristína zverejnila pieseň Vianočná jahoda.

Speváčka Kristína s kapelou pri nakrúcaní...
Speváčka Kristína s kapelou pri nakrúcaní videoklipu k singlu Vianočná jahoda.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Martin Kavulič

„Na túto skladbu som sa veľmi tešila, pretože naposledy som vianočnú pieseň naspievala na môj tretí album v roku 2012 a trošku mi to už chýbalo. Predstavujem vám moju novinku s názvom Vianočná jahoda. Keďže milujem Vianoce, neskutočne ma bavilo spievať, prežívať a predstavovať si krásnu atmosféru týchto sviatkov,“ uviedla na margo novinky interpretka.

O hudbu sa postaral Martin Kavulič, autorom textu je Kamil Peteraj. „Na Vianoce sa vždy do éteru vyrojí mnoho pesničiek od kolied, cez duchovné až po čisto komerčné melódie, ale to nič nemení na tom, že možno stále na tému šťastných Vianoc napísať aj niečo nové. I keď tradícia – Vianoce sú sviatkami silnej tradície – až tak veľmi nepustí. Tentoraz Kristína naspievala pesničku veľmi ľahučkú, veríme, že aj pôvabnú, takpovediac do každej rodiny. Myslím si, že máloktorá interpretka má v sebe taký pozitívny náboj ako ona a tak je predpoklad, že pesnička zaujme pozitívnosťou, ktorú vyžaruje,“ vyhlásil spomínaný textár a básnik.

Dvadsaťdeväťročná rodáčka zo Svidníka zverejnila k piesni aj videoklip. „Videoklip som zverila do rúk Mayovi Hurajtovi a režisérovi Romanovi Gregoričkovi, s ktorými som spolupracovala aj pri videoklipe Navždy. Nakrúcali sme dva dni v krásnom zrube v Slovenskom raji. O styling sa postarali Jana Gavalcová a Jana Thomas. Vizáž som zverila do rúk Mirke Baluchovej. Vianoce sú pre mňa symbolom radosti, ktorú prežívame so svojimi blízkymi, keď sa spievajú vianočné koledy, pečú medovníky, pripravujú sa chutné jedlá, spoločne zdobíme stromček a zútulňujeme svoj domov krásnymi dekoráciami. Presne taká bola moja predstava o videoklipe,“ prezradila speváčka.

Nakrúcanie videoklipu Vianočná jahoda k...
Nakrúcanie videoklipu Vianočná jahoda k pesničke od Kristíny.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Martin Kavulič
#singel #Kristina #Vianoce #skladba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...