Rozvod Pálffyho a Belányiovej?! Česi hokejistu nazvali slovenský Woods

23.04.2010 13:27
Žigmund Pálffy a Andrea Pálffy-Belányi
Hokejista Žigmund Pálffy a jeho manželka Andrea Belányi ešte v čase, keď bolo všetko v poriadku. Autor:

Manželstvo bývalej moderátorky Andrey Belányiovej a hokejistu Žigmunda Pálffyho sa otriasa v základoch. V rodine slovenských prominentov sa údajne schyľuje k rozvodu. Informoval o tom denník Nový čas.

Dôvodom odlúčenia manželov, ktorí majú spoločne dcéru Saskiu, má byť hokejistova nevera. Tieto teórie podporila svojimi slovami aj niekdajšia tvár televízie TA3, ktorú cituje webový portál Čas.sk: „Momentálne máme manželskú pauzu, pretože prednedávnom som zistila veci, z ktorých som ešte stále v šoku a zásadne zmenili môj život,“ uviedla Pálffy-Belányiová.

Ďalej situáciu odmietla komentovať. Pôvabná brunetka sa nevyjadrila ani k možnosti prípadného rozvodu. Škandalózna kauza zaujala už aj médiá v susednom Česku – tie si pohotovo našli prirovnanie pre slovenského športovca. „Pálffy podvádza svoju ženu ako Tiger Woods,“ píše Blesk, ktorý pridáva aj „zaručenú“ informáciu o stáde mileniek.

Ak by to však aj bola pravda, jeden veľký rozdiel tu predsa len existuje. Slovenské milenky sa narozdiel od tých Woodsových zatiaľ nechcú medializovať. Ako sa vyvinie táto kauza okolo zdanlivo šťastného manželstva, ukážu najbližšie dni.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk