Tom Hanks daroval fanúšičke písací stroj zo svojej zbierky

Americký herec Tom Hanks poslal istej Denise Esposito písací stroj zo svojej zbierky.

27.11.2016 12:02
FILM-INFERNO/PREMIERE Foto: ,
Tom Hanks počas premiéry filmu "Inferno" v Los Angeles.
debata

Esposito, ktorá je umelkyňou a tiež veľkou Hanksovou fanúšičkou, sa tým pochválila na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kde zverejnila fotografiu písacieho stroja. Na ten sa 60-ročný herec aj podpísal, pričom vedľa neho je položený tiež krátky sprievodný list.

Hanks daroval Esposito písací stroj ako prejav vďaky za skicár, v ktorom nakreslila všetky jeho doterajšie filmové postavy. Ako bonus pridala aj kresbu písacieho stroja, keďže vedela, že herec ich má rád. Spravila tak po tom, ako zistila, že ju vyslali na Medzinárodný filmový festival v Ríme, kde mala šancu stretnúť sa s Hanksom.

Festival sa konal minulý mesiac a Esposito tam dala skicár hercovmu hovorcovi, pričom dúfala, že ten mu ho odovzdá. To sa aj stalo, pričom Hanksovi sa kresby natoľko páčili, že sa so svojou fanúšičkou neskôr stretol a poďakoval sa jej. Taktiež jej sľúbil, že jej na oplátku pošle písací stroj.

„Za vaše nádherné kresby všetkých tých filmov, vám posielam písací stroj, ktorý môžete použiť, ako len budete potrebovať. Tvorte ďalej! A ešte raz ďakujem," napísal Hanks v ďakovnom liste.

debata chyba
Viac na túto tému: #zbierka #Tom Hanks #písací stroj #dar

+ Nevyhovárajte sa, nemôžete riešiť problémy za druhých ľudí.
Pripomeňte si, že všetko stojí peniaze, avšak vy ich...

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...