Zamilovaná Longoria: So žiadnym mužom sa necítila taká rovnocenná

15.12.2016 00:00

Hoci prekročila štyridsiatku, matkou stále nie je. Herečka Eva Longoria túto možnosť neodmieta, ale ani ju neberie ako svoju životnú misiu.

Herečka Eva Longoria na akcii Global Gift...
Herečka Eva Longoria na akcii Global Gift Foundation Gala v Dubaji. Autor: SITA/AP, Kamran Jebreili

V rozhovore pre magazín Latina prezradila niekdajšia hviezda seriálu Zúfalé manželky, že s manželom José Antoniom Bastonom si dokážu užívať čas vo dvojici. „Ak je to pre nás v pláne v budúcnosti, dobre teda, ale momentálne si vychutnávame len jeden druhého,“ vyhlásila otvorene.

Podľa jej vlastných slov bolo stretnutie s tretím manželom doslova ako zásah z neba. „Cítim sa ako najšťastnejší človek na svete a on sa tiež cíti ako najšťastnejší muž. To je nádherná vec. Máme toľko rešpektu a tolerancie pre sny a ambície toho druhého, pre naše rodiny a životné ciele. Nikdy som sa necítila v partnerstve taká rovnocenná, pokiaľ som ho nestretla,“ vyznala sa Longoria na adresu svojho manžela.

Herečka, ktorá momentálne boduje tiež ako producentka a autorka niekoľkých projektov či filantropka a kozmetická ambasádorka, sa nedávno objavila na benefícii Global Gift Gala. Ako inak, patrila medzi hviezdy večera.

#láska #Eva Longoria #partner #manžel #Vyznanie #rešpekt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dnes všetko načo máte chuť bez obmedzovania.
Sporte si svoje peniaze avšak nie za cenu, že vám...

+ Vaše zdravie je najdôležitejšie, myslite na preventívne prehliadky.
Nemali by ste veriť všetkému, čo sa...