Katy Perry a Orlando Bloom navštívili choré deti

Americká speváčka Katy Perry a jej priateľ, anglický herec Orlando Bloom navštívili choré deti v detskej nemocnici v Los Angeles.

22.12.2016 09:20
Katy Perry Foto: ,
Speváčka Katy Perry na archívnom zábere.
debata

Dvojica prišla prezlečená v kostýmoch Santa Clausa a pani Clausovej a miestnym pacientom priniesla darčeky. Okrem toho si s malými fanúšikmi a fanúšičkami zaspievali koledy a s jedným z detí oslávili aj jeho narodeniny.

“Pár sa pridal k rodinám spievajúcim sviatočné skladby, rozdali darčeky, vyfotili sa s každou rodinou a s každým sa porozprávali o tom, čo pre nich sviatky znamenajú. Taktiež navštívili viacerých pacientov, ktorí sú takí chorí, že nemohli opustiť izby,“ uviedol pre BBC hovorca nemocnice.

Predstavitelia inštitúcie neskôr na jej oficiálnom konte na sociálnej sieti Facebook zverejnili aj niekoľko fotografií z celebritnej návštevy.

Facebook X.com debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #deti #Katy Perry #nemocnica #Vianoce #Orlando Bloom
Sledujte Pravdu na Google news po kliknutí zvoľte "Sledovať"

+ Dôležité je, aby ste mali v teple hlavne nohy, myslite nato.
Uľahčite si zajtrajšok a spravte si dnes niečo...

+ Musíte spoznať sami seba, nato aby ste vedeli čo vám škodí a čo naopak.
Nevyhovárajte sa od práce, aj tak to...