Studenková maká až do Vianoc. Potom ju čaká divadelný Silvester

22.12.2016 15:14
Zdena Studenková
Slovenská herečka Zdena Studenková na premiére filmu Manžel na hodinu. Autor:

Slovenská herečka Zdena Studenková má pracovne nabitý advent.

„Do dvadsiateho tretieho nič neriešim, pretože stále pracujem. Aj medzi Vianocami a Silvestrom hrám tri predstavenia a na Silvestra tiež,“ povedala v rozhovore.

Obľúbená herečka však vianočné prípravy nenechala na poslednú chvíľu. „Stromček už stojí, už je ozdobený a vždy večer, keď prídem domov z divadla, si ho dám do zástrčky, aby pekne svietil. Mám rada tie rituály, ktoré sa s Vianocami spájajú. Všetko musí byť pekne vyzdobené, vytiahnu sa gýčiky…,“ poznamenala.

Deň pred Vianocami bude podľa vlastných slov tráviť v kuchyni. „Už sa na to teším. Budem od rána variť, chystať a piecť. Aj včera som piekla. Chcela som si oddýchnuť, tak som si zapla televízor, no zistila som, že tam nič nejde, tak som napiekla vanilkové rožky,“ zasmiala sa.

Na slávnostné chvíle vraj herečka v živote nedá dopustiť. „Myslím si, že je v živote veľmi dôležité, aby ho človek mal vyskladaný z takých momentov, ktoré si zapamätá – k takým momentom patria narodeniny, Vianoce a všetky tie oslavy, ktoré k tomu patria – s darčekmi, s atmosférou, s krásne prestretým stolom… Ja to mám jednoducho rada,“ priznala.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#práca #divadlo #Vianoce #program #Zdena Studenková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...