Barbora Rakovská: V našej rodine je Ježiško stále aktuálny

23.12.2016 15:30
Ikar Hrebienok 004
Barbora Rakovská na archívnom zábere. Autor:

Slovenská moderátorka Barbora Rakovská sa teší, ako si na Vianoce oddýchne.

„Vianoce sú pre nás sviatkom, keď sme všetci doma, keď máme pokoj, prejedáme sa dobrotami, ktoré k Vianociam patria, a pozeráme do Miiných očí, ktoré čakajú, čo bude večer pod stromčekom. Úplná klasika. A myslím, že o tom to má byť,“ poznamenala v rozhovore.

K vianočnej atmosfére u moderátorky doma patrí aj Popoluška. „Každý rok si všetci vyložíme nohy, pozeráme rozprávky a vôbec nič neriešime. Sme radi, že sme doma. Ja sa na to veľmi teším. Myslím, že každý pracujúci človek sa teší na každý sviatok a príležitosť, keď môže byť doma a nemusí nič robiť. Je to naozaj veľmi vzácne,“ povedala Rakovská, ktorá s malou dcérkou píše každý rok i list Ježiškovi a pečú spolu medovníky.

„Ježiško je u nás stále aktuálny, uvidíme, čo tento rok prinesie a som zvedavá, čo prinesie aj nám, rodičom. Malú to zároveň veľmi baví v kuchyni. Už mesiac dozadu sa ma pýtala, kedy budeme piecť medovníky, takže cez Vianoce je vo svojom živle…,“ podotkla moderátorka.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rodina #oddych #Vianoce #Barbora Rakovská #Popoluška
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...