Peniaze po celý rok? Herec Hájek radí šošovicu!

01.01.2017 14:30
Robert Hájek
Český herec Robert Hájek v rozhovore s novinármi pri príležitosti novinárskeho dňa počas nakrúcania nového koprodukčného kriminálneho seriálu Inšpektor Max. Autor: ,

Český herec Robert Hájek je jedným z tých, ktorí veria, že pokiaľ si dajú na Nový rok šošovicu, prinesie im to počas roka šťastie vo finančnej sfére.

„Šošovica na Nový rok musí byť, aby boli peniaze. Zatiaľ síce neviem, či to tak aj reálne vychádza, ale uvidíme, keď bude hotový Inšpektor Max, či prídu nejaké ďalšie ponuky. Tuším budem musieť na Nový rok zjesť tej šošovice celkom veľa,“ zasmial sa v rozhovore.

Silvester trávi mladý rodák z Prahy v kruhu najbližších. „Keď Silvester, tak s ľuďmi, ktorých mám najradšej. Zvykli sme chodievať na hory, tam som chodil už ako malý chlapec až do mojich pätnástich. Teraz by som rád išiel na chatu s kamarátmi, no posledný čas mi to moc nevychádza. Človek to nevie so všetkými tak skĺbiť, aby sme sa naozaj dohodli a niekam išli,“ povedal Hájek.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šošovica #Nový rok #Robert Hájek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Strácate...

+ Môžete si gratulovať, vaša váha sa upravila a šťastím len tak žiarite.
Na prvom mieste je pre vás...