Poriadne sexi Taylor Swfit v novom klipe: Zvádza ako profesionálka!

Americká speváčka Taylor Swift a jej anglický kolega Zayn zverejnili prostredníctvom služby YouTube videoklip k duetu I Don’t Wanna Live Forever.

29.01.2017 09:30
Taylor Swift Foto:
Speváčka Taylor Swift vo videoklipe k piesni I don´t wanna live forever.
debata

V novinke odohrávajúcej sa v luxusnom hoteli možno vidieť interpretov, ktorí sa snažia vyrovnať s odlúčením a vzájomnou túžbou. O réžiu klipu sa postaral Grant Singer.

Singel, ktorý dvojica zložila spolu so spevákom Samom Dewom a hudobníkom Jackom Antonoffom, sa bude nachádzať na soundtracku pripravovanej snímky Päťdesiat odtieňov temnoty, ktorý uvedú na trh 10. februára. Okrem nich na soundtrack prispeli napríklad aj John Legend, Nick Jonas s Nicki Minaj, Sia, The-Dream či Danny Elfman.

Spomínaný film je adaptáciou knihy Päťdesiat odtieňov temnoty (2012) autorky E. L. James a zároveň pokračovaním romantickej drámy Päťdesiat odtieňov sivej (2015). Autorom scenára je Niall Leonard, o réžiu sa postaral James Foley. V hlavných úlohách sa znova predstavia Jamie Dornan v úlohe Christiana Greya a Dakota Johnson ako Anastasia Steele.

Herecké obsadenie dopĺňajú Bella Heathcote, Kim Basinger, Eric Johnson, Tyler Hoechlin, Max Martini, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora alebo Marcia Gay Harden. Titul sa do slovenských kín dostane 9. februára.

debata chyba
Viac na túto tému: #Taylor Swift #Zayn Malik #klip #video #Päťdesiat odtieňov temnoty

+ Dbajte na to, aby ste mali dostatočné množstvo fyzickej aktivity.
Kupujte tovar, na ktorý máte peniaze,...

+ Cvičte pravidelne, aby ste si zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Skúste nové spôsoby investovania, aby ste...