Dve Krausove ženy bok po boku! To sa často nevidí!

16.02.2017 11:15

Šampanské? Prečo nie! Medzi vychytenými českými herečkami, Ivanou Chýlkovou a Janou Krausovou, žiadna "zlá krv" nepanuje.

To sa často nevidí! Súčasná a bývalá manželka bok po boku! Herečky Ivana Chýlková a Jana Krausová sa objavili na otvorení kvetinárstva v pražskom divadle Studio Dva, v ktorom obe hrajú. Známy vzťahový štvoruholník Kraus-Chýlková-Roden-Krausová tak žiadnu zlú krv medzi priateľov nepriniesol.

Ivana Chýlková (vľavo) a Jana Krausová na akcii...
Ivana Chýlková (vľavo) a Jana Krausová na akcii v divadle Studio Dva. Autor: Profimedia

Chýlková, ktorá je od Krausovej asi o hlavu vyššia, zvolila červené úpletové šaty. Krausová zasa siahla na neutrálnej čiernej, ku ktorej si zasa mohla dovoliť výraznejšie líčenie.

Chýlková, ktorá je súčasnou manželkou moderátora Jana Krausa, zvolila len jemný mejkap a blond vlasy jej upravené vo vlnách padali na plecia. Jana Krausová, moderátorova predošlá manželka, si čierne vlasy vyčesala dohora.

Dve dámy sa na akcii rozhodne neignorovali, dokonca si spolu dopriali aj pohár šampanského. Okrem spomínanných herečiek na akciu dorazila aj Monika Absolonová či Eva Holubová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Štúdio Dva #Ivana Chýlková #Jana Krausová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kým skočíte do neznámej vody informujte sa akú hĺbku môžete očakávať.
Ponúka sa vám...

+ Na dohodnuté stretnutie sa musíte poriadne vyspať, oddych pomôže.
Využite ponúkané rodinné zľavy, môžete...