Hollywoodsky manželský pár spolu pred kamerami! Po prvý raz

18.03.2017 00:00
John Krasinski a Emily Blunt
Aj manželia John Krasinski a Emily Blunt (v šatách Michael Kors) sa zúčastnili na podujatí. Autor: ,

John Krasinski a Emily Blunt si zahrajú v spoločnom filme s názvom A Quiet Place.

Tridsaťsedemročný rodák z Newtonu v Massachusetts sa okrem toho ujme aj réžie novinky a podieľal sa tiež na tvorbe scenára. Pre manželský pár, ktorý si svoje áno povedal v roku 2010, je spomínaný triler ich prvým spoločným filmom. 

Snímka sa bude odohrávať na farme, kde rodinu, ktorá tam žije, začne terorizovať nadprirodzené zlo. O pôvodnú verziu scenára sa postarali Scott Beck a Bryan Woods, ktorí budú spolu so spomínaným hercom a Allyson Seeger aj výkonnými producentmi. Micha­el Bay, Andrew Form a Brad Fuller sa zase pod film podpíšu ako producenti. Výrobu filmu zastrešujú spoločnosti Paramount Pictures a Platinum Dunes. Nakrúcanie by sa malo začať na jeseň. 

John Burke Krasinski je známy ako Jim Halpert zo sitkomu The Office (2005 – 2013). Zahral si tiež v snímkach Bavme sa o sexe (2004), Mariňák (2005), Prázdniny (2006), Dreamgirls (2006), Všade dobre, prečo byť doma? (2009), Nejako sa to komplikuje (2009), Tvoj snúbenec, môj milenec (2011), Zasľúbená krajina (2012) alebo 13 hodín: Tajní vojaci z Bengházi (2016). 

#John Krasinski #film #Emily Blunt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk