Okolo nich je aura lásky! Selena Gomez a The Weeknd sú fakt do seba

20.03.2017 12:55

Mohlo to na začiatku vyzerať ako krátky celebritný románik. Zdá sa však, že medzi speváčkou Selenou Gomezovou a jej kolegom The Weekndom je to vážne.

Speváčka Selena Gomez a jej partner The Weeknd...
Speváčka Selena Gomez a jej partner The Weeknd v uliciach Toronta. Autor: Profimedia

Dvojicu zachytili aj počas uplynulého víkendu paparazzovia počas prechádzky v kanadskom Toronte. Práve z Kanady pochádza populárny umelec, ktorý sa rozhodol vziať milovanú do svojej rodnej krajiny.

Reportéri zvečnili celebritných milencov pri návšteve torontského akvária, ktoré je vyhľadávaným turistickým miestom, ale tiež miestom romantických stretnutí. Pred časom si údajne celú jednu časť prenajal aj Drake, keď randil so speváčkou Rihannou. Mal vtedy zorganizovať romantickú večeru vo dvojici v priestoroch podmorského sveta.

Selena a The Weeknd sa začali spolu objavovať len pred pár mesiacmi – bolo to po oficiálnom rozchode speváka s topmodelkou Bellou Hadidovou. Už na svojom ostatnom albume však The Weeknd spieval o Gomezovej a podľa niektorých klebetných hlasov to svedčí o tom, že mal pre ňu slabosť ešte počas randenia so známou modelkou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Toronto #The Weeknd #Selena Gomez #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk