Slnko v Miami vyzlieklo do plaviek aj Federerovu manželku Mirku

Mirka Federer trávi s manželom chvíle nielen na kurte, ale aj na pláži. Na Floride si spoločne vychutnávali vzácne okamihy ničnerobenia.

Švajčiarsky tenista Roger Federer si po triumfe nad Rafaelom Nadalom vo finále prestížneho turnaja v Miami už môže vydýchnuť. A oddych po náročnom období si zaslúži aj jeho sympatická manželka Mirka, ktorá je jeho stabilnou oporou a súčasťou tímu.

Ešte pred spomínaným finále sa dvojica bok po boku „zvalila“ na plážové lehátka do tieňa, aby sa skryla pred horúcom slnkom a načerpala silu na ďalšie výzvy.

Mirka  Federer si vychutnávala relax na pláži v Miami.
Mirka Federer si vychutnávala relax na pláži v Miami.
Autor: Profimedia

Práve v Miami, 1. apríla, oslávila Mirka Federer 39. narodeniny. Na pláži sa objavila v čierno-bielych bikinách. Vlasy si nechala vypnuté v drdole a tvár si schovávala za slnečné okuliare.

Sympatická tmavovláska, rodáčka z Bojníc, sa s Federerom zoznámila v roku 2000. V roku 2009 si pár povedal svoje „áno“, ešte v ten istý rok sa im narodili dvojičky – dievčatá. V roku 2014 sa páru opäť pošťastili dvojičky, tento raz chlapci.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.