Tajná láska? Táto kráska sa vraj už mesiace stretáva s kolegom

Žeby sa jej to podarilo tajiť toľko mesiacov? Herečka a tanečnica Sofia Boutella údajne randí s hollywoodskym fešákom Chrisom Pineom.

With this special special human dear to me at „Hell Or High Water“ London premiere ! So proud of him ! Great movie great cast fantastic performances ! Don't miss it !! @hellorhighwa­termovie #hellorhighwater #chrispine #jeffbridges #benfoster

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Boutella (@sofisia7), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–09–11T17:17:41+0­0:00“>Sep 11, 2016 o 10:17 PDT</time>

Tvrdia to aspoň zdroje, ktoré sa zúčastnili na hudobnom festivale Coachella počas víkendu a ktoré údajne dvojicu videli na vlastné oči vo veľmi partnerských polohách. „Vyzerali úplne ako párik. Celý večer sa držali za ruky,“ citovala relácia Entertainment Tonight nemenovaného informátora.

Na akcii sa vraj objavili na pozvanie magazínu NYLON a hoci prišli s ďalšími dvoma kolegami, ich náklonnosť vraj bola neprehliadnuteľná. „Chris sa držal ďalej od objektívov, ale nechal pózovať Sofiu. Celý čas na ňu láskyplne hľadel,“ potvrdil zdroj.

Tridsaťpäťročná tanečnica pred pár mesiacmi zverejnila na svojom Instagrame spoločný záber s Pineom. Išlo však o reklamu na film Hell Or High Water, konkrétne záber z londýnskej premiéry. V popise fotografie nazvala Pinea „špeciálny špeciálny a môjmu srdcu drahý človek“ a doplnila, že „som na neho nesmierne hrdá“.

Médiá to však vtedy vnímali ako ocenenie filmového kolegu. Zdá sa, že už vtedy sa možno zrodili základy ich lásky, ktorá trvá dodnes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.