Tajná láska? Táto kráska sa vraj už mesiace stretáva s kolegom

17.04.2017 09:00

Žeby sa jej to podarilo tajiť toľko mesiacov? Herečka a tanečnica Sofia Boutella údajne randí s hollywoodskym fešákom Chrisom Pineom.

Tvrdia to aspoň zdroje, ktoré sa zúčastnili na hudobnom festivale Coachella počas víkendu a ktoré údajne dvojicu videli na vlastné oči vo veľmi partnerských polohách. „Vyzerali úplne ako párik. Celý večer sa držali za ruky,“ citovala relácia Entertainment Tonight nemenovaného informátora.

Na akcii sa vraj objavili na pozvanie magazínu NYLON a hoci prišli s ďalšími dvoma kolegami, ich náklonnosť vraj bola neprehliadnuteľná. „Chris sa držal ďalej od objektívov, ale nechal pózovať Sofiu. Celý čas na ňu láskyplne hľadel,“ potvrdil zdroj.

Tridsaťpäťročná tanečnica pred pár mesiacmi zverejnila na svojom Instagrame spoločný záber s Pineom. Išlo však o reklamu na film Hell Or High Water, konkrétne záber z londýnskej premiéry. V popise fotografie nazvala Pinea „špeciálny špeciálny a môjmu srdcu drahý človek“ a doplnila, že „som na neho nesmierne hrdá“.

Médiá to však vtedy vnímali ako ocenenie filmového kolegu. Zdá sa, že už vtedy sa možno zrodili základy ich lásky, ktorá trvá dodnes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sofia Boutella #láska #Coachella #Chris Pine
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk